Yükleniyor...

Fan Token’lar Son 7 Günde Nasıl Bir Performans Sergiledi?

Fan token'lar adına çıkartıldıkları spor kulüpleri ile doğrudan ilişkili oldukları için spor müsabakaları, yönetim değişikliği, borsada işlem görenler için değer değişiklikleri gibi faktörler bu tokenların değerinde hızlı yükseliş ve düşüşlere sebep olur.

Fan token’lar adına çıkartıldıkları spor kulüpleri ile doğrudan ilişkili oldukları için spor müsabakaları, yönetim değişikliği, borsada işlem görenler için değer değişiklikleri gibi faktörler bu tokenların değerinde hızlı yükseliş ve düşüşlere sebep olur. Her geçen gün kullanımı daha çok artan Fan Tokenler’ın CoinGecko verilerine göre 7 günlük performansları şu şekilde;

Paris Saint-Germain Fan Token: Barcelona ile vedalaşan Lionel Messi’nin Paris Saint-Germain takımına transfer olabileceği konuşulmasının ardından artan Paris Saint-Germain fan token, son 7 gün içerisinde %141 oranında yükselişe geçerek 52.05 dolardan işlem gördü.

Atletico De Madrid Fan Token: 21.44 dolardan işlem gören Atletico De Madrid Fan Token, son 7 gün içerisinde %56.3 oranında arttı.

Göztepe Fan Token: Son 7 gün içerisinde %30 civarında artış gösteren Göztepe Fan Token, 1.30 dolardan işlem görüyor.

Juventus Fan Token: 15.11 dolardan işlem gören Juventus Fan Token, son 7 gün içerisinde %20 oranında arttı.

Manchester City Fan Token: Son 7 gün içerisinde %16.3 civarında artan Manchester City Fan Token, 24.38 dolardan işlem görüyor.

İstanbul Başakşehir Fan Token: 2.23 dolardan işlem görenİstanbul Başakşehir Fan Token, son 7 gün içerisinde %15.3 oranında arttı.

AS Roma Fan Token: Son 7 gün içerisinde %11.6 civarında artış gösteren AS Roma Fan Token, 8.15 dolardan işlem görüyor.

AC Milan Fan Token: 9.84 dolardan işlem gören AC Milan Fan Token, son 7 gün içerisinde %11.1 oranında arttı. AC Milan son olarak BitMEX ile bir anlaşma imzaladı. Buna göre forma kollarında BitMEX logosu yer alacak.

Galatasaray Fan Token: Son 7 gün içerisinde %5 civarında artan Galatasaray Fan Token, 11.96 dolardan işlem görüyor.

Trabzonspor Fan Token: 4.93 dolardan işlem gören Trabzonspor Fan Token, son 7 gün içerisinde %10 oranında arttı.

Dün Fenerbahçe Fan Token Piyasaya Sürülü

Dün Fenerbahçe Spor Kulübü Paribu iş birliğiyle Fenerbahçe Fan Token ön satışı gerçekleşti. Fenerbahçe Token’ın ikinci seçeneği olan 30 TL’lik kısmı, 30 saniye içinde tükenerek piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner