Yükleniyor...

Filecoin (FIL), Solana etkisiyle zirveye oynuyor: Yükselişte!

Filecoin (FIL), Solana entegrasyonunu duyurmasıyla birlikte önemli bir destek noktasının üzerinde kalıcılık sağladı.

Filecoin FIL Solana yükseliş

Filecoin (FIL), Solana entegrasyonunu duyurmasıyla birlikte önemli bir destek noktasının üzerinde kalıcılık sağladı.

Kripto para piyasasının yükseliş yönlü ilerleyişine eşlik eden Filecoin (FIL), kritik bir direnç noktasını aşmayı başardı. 15 Şubat tarihinde 5,65 dolar direncini aşmayı başaran FIL, hemen ardından gelen önemli bir duyuru sayesinde yükseliş trendini sağlamlaştırdı.

FIL, piyasanın geri çekilmesiyle birlikte 5,65 dolar direncinin üzerinde kalıcılık sağlama mücadelesi verdi. Bu sırada gelen Solana duyurusu ise 5,65 dolar direncini destek noktasına çevirdi. Popüler kripto para birimi, destek noktasının üzerinde kalıcılık sağlayarak fiyat istikrarı yakaladı.

Filecoin (FIL) yükselişte: Solana (SOL) entegrasyonu

Filecoin (FIL), geçtiğimiz gün Solana (SOL) ile merkeziyetsiz depolama ve gelişmiş güvenlik yöntemiyle ölçeklenebilirlik entegrasyonu kurdu.

Solana, blok geçmişi, altyapı sağlayıcısı, indeksler ve geçmiş erişime ihtiyaç duyan tüm kullanıcılar için Filecoin’in merkeziyetsiz altyapısını kullanacak.

Filecoin, yapılan iş birliğini, Solana blokzincirinin güvenilirliğini ve ölçeklenebilirliğini artırmaya yönelik önemli bir adım olarak nitelendirdi. Merkeziyetsiz altyapısını Solana’ya sunan Filecoin, haber etkisiyle önemli bir kırılım yaşadı. Filecoin’in yerel token’ı FIL, Solana etkisiyle daha önce direnç noktası olan 5,65 dolar desteğine tutunmayı başardı.

FIL, haber etkisiyle yüzde 10’un üzerinde yükselişe imza attı. 6,395 dolardan geri çekilen FIL, son 24 saatte yüzde 8’lik yükselişe ev sahipliği yapıyor.

FIL grafik analiz

Popüler kripto para birimi haberin etkisini kaybetmesiyle birlikte düşüşe geçti. Solana etkisiyle 6,30 dolar direncini test etse de bu bölgede tutunamadı ve 6,11 dolara kadar düşüş yaşadı. FIL, düşüşün sürmesi halinde 5,975 dolara temas edebilir. Bu bölgenin kaybedilmesi ise FIL’i tekrar 5,65 dolar desteğine düşürebilir. FIL, 5,65 dolar desteğine tutunamazsa sonraki destek noktası olan 5,475 dolara düşüş gerçekleşebilir. FIL için diğer destek noktaları ise 5,3 dolar ve 5,125 dolar bölgesi olacaktır.

Diğer taraftan FIL, yükselişini sürdürmesi halinde 6,30 dolar direncini tekrar test edebilir. Bu bölge kırılırsa, 6,615 dolar hedeflenebilir. FIL, tüm bu dirençleri aşması halinde 7,45 dolarda yer alan majör direnç noktasına doğru bir hareketlilik sergileyebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner