Yükleniyor...

Floki Inu (FLOKI) Nedir?

Floki Inu (FLOKI), köpek temalı bir şaka coindir.

FLOKI

Floki Inu (FLOKI), köpek temalı bir şaka coindir. En büyük destekçisi, Elon Musk’ın kardeşi, Kimbal Musk’tır.

Floki Inu (FLOKI) Nedir?

Son dönemlerin popüler memecoinlerinden olan Shiba ve Doge coin’in ardından Floki Inu ortaya çıkmıştır. Kimbal Musk tarafından yürütülen bir proje olan Million Garden Movement ile ortaklık kurmuştur. Floki Inu, Shiba Inu’dan ilham alarak köpek temalı oluşturulan bir şaka coin projesidir.

Floki Inu projesi, topluluğun gücünü bir araya getirerek çeşitli faydalar üretmeyi amaçlamaktadır. Yatırımcılarını ödüllendirmek için tasarlanmıştır. Her işlemde Floki Inu, daha fazla kazandırmaktadır. Floki Inu projesinin, Ethereum ve Binance Smart Chain üzerinde ERC-20 ve BEP-20 akıllı sözleşmeleri ile oluşturulmuş versiyonları bulunmaktadır.

Floki Inu (FLOKI), sosyal medyada son dönemler popüler konulardan biri haline gelmiştir. Özellikle Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin, Shiba Inu ile başlattığı meme token (şaka coin) akımının ardından Floki tweet’leri atması ile Floki Inu’nun popülerleşmesine ve yükselmesine öncü olmuştur.

Ayrıca Floki Inu (FLOKI), son dönemde spor kulüpleriyle olan ortaklıkları ile de adından bahsettirmeye devam etmiştir. Napoli ve Spartak Moskova’dan sonra Floki Inu (FLOKI), Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Fenerbahçe ile sponsorluk anlaşması da yapmıştır.

floki Inu Nedir

Floki Inu (FLOKİ) Projesi

Geliştirilmekte olan Floki Inu, üç ana projeden oluşmaktadır. Valhalla, FlokiPlace ve Floki Inuversity.

Valhalla, Floki ekibi tarafından geliştirlmekte olan oyna-kazan NFT oyun metaverse’üdür. NFT oyun aracılığıyla kripto ve blokzincir teknolojisini keşfetmemiş kişilere duyurmak amaçlanmaktadır.

FlokiPlace, gittikçe güçlenen ve canlanan NFT ekonomisi ile kişilerin kripto para birimi ile fiziksel ürünleri kolayca satın alabilecektir. FlokiPlace, FLOKI token ile ödeme yaparken NFT’ler ve fiziksel ürün ticaretini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Floki Inuversity, kripto para birimleri için eğitim platformu olmayı amaçlamaktadır. FLOKI’nin hitap ettiği kitleyi eğitmek, kripto para birimi ve blokzincir teknolojisine aşina hale getirmeyi hedeflemektedir.

Floki Inu (FLOKI) Nereden, Nasıl Alınır?

Popüler konular haline gelen memecoin’lerin birçok eleştirisi de bulunmaktadır. Uzmanlara göre herhangi bir tweet ile popülerleşen kripto para birimleri risklidir. Bunun sebebi, dolandırıcı projelerin ortaya çıkmasıdır. Floki Inu gibi şaka coinlerin değerlerini genellikle trendler belirlemektedir. Uzmanlara göre bir memecoin’in yükselmesi veya düşmesi çoğunlukla çıkan haberlere göre şekillenmektedir. Elon Musk’ın attığı tweet buna örnek gösterilmektedir.

Floki Inu, işlem hacmi geniş kripto borsalar tarafından henüz listelenmemektedir. Bunun yanı sıra Gate.io, Uniswap, Poloniex, PancakeSwap, Hotbit, MEXC gibi kripto para platformlarından alınıp satılabilmektedir.

FLOKI ile ilgilenen yatırımcılar, bu şaka coin’i satın almak için, öncelikle tercih edilen borsalardan birine üye olmalıdır. Kimlik doğrulama işleminin ardından FLOKI paritelerine uygun bir varlık, cüzdana yüklenmeli ve token için alım emri vermelidir. Böylece, istenilen miktarda Floki Inu satın alınabilmektedir.

Floki Inu (FLOKI) Fiyatı

Şu anda 1 Floki Inu 0.004697 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 Floki Inu 0.000143 $ dolardır.

Floki Inu fiyatı son 24 saatte -4.66% değişim ile şu anda 0.004697 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Floki Inu hacmi 211,816,957 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,381,245,226 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner