Yükleniyor...

FTX, Alacaklılarına Mail Atmaya Başladı

İflas süreçlerine devam eden FTX, alacaklılarına, müşteri kodlarının ve varlık miktarlarının da yer aldığı kapsamlı bir mail gönderiyor.

FTX iflas mail

İflas süreçlerine devam eden FTX, alacaklılarına, müşteri kodlarının ve varlık miktarlarının da yer aldığı kapsamlı bir mail gönderiyor.

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında skandal bir şekilde iflas eden FTX, kripto endüstrisinde 1 milyona yakın mağdur müşteri yaratmıştı. Bu mağduriyetler, iflas mahkemesinin ana konusu haline getirildi. Yeni bir CEO atanan ve iflas süreçlerini başlatan FTX’ten yeni hamleler gelmeye başladı. FTX, iflas mahkemesindeki süreçlerine devam ederken, alacaklılarına gönderdiği e-postalar ile dikkat çekti.

FTX, Alacaklılarına Umutlandıran Bir Mail Gönderiyor

WuBlockchain tarafından yapılan habere göre, FTX’ten alacaklılarına bir mail gitmeye başladı. Bu mailde, “FTX Noticing” olarak yönlendirme söz konusu.

FTX’in gönderdiği mailde yer alan açıklamalarda, mahkemenin son tarih için karar vermesi halinde, bilinen tüm FTX alacaklılarına varlıkları için son tarihin bildirileceği konusunda bilgi verildi. Ayrıca FTX, mailde, mahkemenin tamamlanmasına yakın bir talimat yönlendirmesi yapacağını da aktardı. Buna göre alacaklılar, talep kanıtlarının veya menfaatlerinin nasıl sunulacağına ilişkin bir yönlendirme alabilecek.

Ayrıca, FTX’in alacaklılarına gönderdiği mailde, kullanıcı varlıkları ve alacaklıların müşteri kodları da yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner