Yükleniyor...

FTX Token (FTT), yeniden atağa kalktı!

FTX'in gündem olmasından dolayı inanılmaz bir hacim yakalayan FTX Token (FTT), kısa sürede yüzde 11'e yakın artış kaydetti.

ftx kripto borsasi

FTX‘in gündem olmasından dolayı inanılmaz bir hacim yakalayan FTX Token (FTT), kısa sürede yüzde 11’e yakın artış kaydetti.

FTX‘in piyasayı çalkamalasıyla birlikte yeniden ilgi odağı haline gelen FTT, sert fiyat hareketleriyle şaşırttı. Son olarak 1,01 dolardan 1,12 dolara sıçarama yapan popüler coin, yüzde 10,69’luk bir yükselişe imza attı. Pek çok spekülasyona rağmen yükseliş yönlü fiyat hareketi sergileyen FTT korkutmuyor da değil. İlerki süreçler için hala tehlike barındırmata devam eden FTT’de teknik analiz neyi gösteriyor?

FTX Token (FTT) grafik değerlendirmesi

FTX’in gündeme oturmasından kaynaklı olarak volatil hareketlere başlayan FTT, düşüşlerinden daha çok yükselişleriyle ön plana çıkıyor. FTT, zaman zaman aşağı yönlü sert mumlar atsa da, daha sonrasında hacimli bir yükselişle yatırımcısını heyecanlandırıyor. Son olarak 1,01 dolardan 1,12 dolara patlama yapan FTT, yüzde 11’e yakın bir performans ortaya koydu.

FTT’deki yukarı yönlü hareketin devam edebilmesi adına temel analiz tarafının olumlu ilerlemesi gerekiyor. Aksi taktirde teknik analiz tarafının pek bir önemi kalmayacaktır. İşlerin pozitif seyrettiği durumda ise hedeflenebilecek seviyeler sırasıyla 1,119 – 1,16 ve 1,209 dolardır. Geri çekilmelerde destek görevi görmesi beklenen seviyeleri ise sırasıyla 1,035 – 0,96 ve 0,909 dolardır.

Ekran Resmi 2023 09 21 10.10.56

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner