Yükleniyor...

FTX.US Şefi Brett Harrison, Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) Yorumu Yaptı

Thinking Crypto YouTube kanalıyla yaptığı yeni bir röportajda FTX.

aa

Thinking Crypto YouTube kanalıyla yaptığı yeni bir röportajda FTX.US başkanı Brett Harrison, alanın yüzlerce benzersiz blockchain ulaştığı için önemli bir konsolidasyon beklediğini söyledi.

“İşte hakkında çok zayıf bir kanaate sahip olduğum birkaç basit tahmin. Birincisi, blockchain alanında konsolidasyon göreceğimizi düşünüyorum. 200 farklı blok zincirimiz olmayacak. Sanırım gerçekten, gerçekten iyi olan ve çoğunlukla kullanılan bir çiftle sonuçlanacağımızı düşünüyorum, diğerleri ise ortadan kalkacak.”

Harrison daha sonra, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi endüstrinin önemli isimlerine ek olarak, gözünün rakip akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) üzerinde olduğunu belirterek, hangi belirli projelerin hayatta kalacağından bahsetti.

“Bitcoin muhtemelen olacak çünkü bu ilk. Ethereum muhtemelen olacak çünkü ilk gerçek akıllı sözleşme tabanlı blockchain. Uzun ömür için yarışan bir avuç layer-1 var. Bence Solana ve Avalanche gibi şeyler ve bunlardan hangilerinin gerçekten zaman içinde tükendiğini göreceğiz. Bunun bir kısmı gerçek teknolojinin faydaları olacak.”

FTX.US başkanı ayrıca, piyasadaki günlük fiyat dalgalanmalarına rağmen, blockchain alanına yatırılan para ve iş miktarının uzun vadeli beklentilerine inanmaya güvendiğini söylüyor.

“Son birkaç yılda kriptoya giren tüm kurumsal sermayeyi, risk sermayesini düşünün. Milyonlarca dolar. Varlık fiyatlarının şu anda ne yaptığından bağımsız olarak, yatırım, entelektüel sermaye ve [ve] teknolojik gelişmeler olduğunu biliyorsunuz. Bunun alan için uzun vadeli bir yükseliş olduğunu düşünüyorum. Bunun varlık fiyatlarıyla ilgili kısa vadede ne anlama geldiğini tahmin etmek zor, benim uzmanlık alanım değil.

Bu sektörün büyümesi ve ne kadar emek harcandığına bağlı olarak gelişen teknoloji konusunda kendimi oldukça güçlü hissediyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x