Yükleniyor...

Galxe (GAL) Coin Nedir?

Galxe, Ethereum üzerine inşa edilmiş önde gelen bir web3 topluluk oluşturma platformudur.

galxe 1

Galxe, Ethereum üzerine inşa edilmiş önde gelen bir web3 topluluk oluşturma platformudur. Platform, Ocak 2023’te Project Galaxy ekibi tarafından kurulmuştur.

The Galxe Solution’ın amacı, Web3 geliştiricilerinin ürünler oluşturmasına, topluluklarla etkileşimde bulunmasına ve açık kimlik bilgisi verilerinden yararlanmasına yardımcı olmak için Web3’te erişilebilir bir “açık ve işbirliğine dayalı Kimlik Bilgisi Veri Ağı” sağlamaktır. Platformun altyapısı, kullanıcıların Galxe’nin Kimlik Bilgisi Veri Ağı’nı düzenlemesine ve katkıda bulunmasına olanak tanır. Galxe hem zincir içi hem de zincir dışı kimlik bilgilerine sahiptir: Zincir üstü kimlik bilgileri, alt grafik sorgularına ve statik anlık görüntülere katkıları içerir. Bu arada, zincir dışı kimlik bilgileri, Twitter, Github vb. gibi harici veri kaynaklarıyla entegre edilecektir.

galxe

GAL Coin Nedir?

Platform, izinsiz, açık ve işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi veri ağı oluşturmak için GAL kripto para birimini kullanır. GAL, Galxe’nin yönetişim token’ıdır ve GAL coin sahipleri, platform ücretleri ve hazine fonlarını yönetme gibi konularda Galxe DAO’da oy kullanabilir. Gelecekte Küratörler, GAL coin’i, bir kimlik bilgisi veri kümesinin değerini, içinde bir hisse satın alarak sinyal vermek için kullanabilir ve bu daha sonra GAL için bağlanma eğrisine geri satılabilir. Ancak bu özellik bir süre daha geliştirme aşamasındadır.

GAL aynı zamanda Galxe ekosisteminin ana ödeme coin’idir ve geliştiricilerin Galxe’nin kimlik bilgisi verilerini kullanmak için bir ücret ödemesi gerektiğinden, Uygulama Modülü Ücretlerini ödemek için kullanılacaktır. Geliştiricilerin ayrıca Galxe Oracle Engine ve Galxe Credential API aracılığıyla kimlik bilgisi verilerini sorgulamak için GAL ödemesi yapması gerekecektir.

gal coin galxe

Galaksi Projesi, 11 milyondan fazla aktif kullanıcıya, 2 bin 700’den fazla projeye ve platformunda büyük kripto markalarıyla ortaklıklara ulaşan etkileyici bir platform yarattı ve bu da Galxe’yi hesaba katılması gereken bir güç haline getirdi.

Şu anda Galxe’nin benzersiz satış noktaları, Galxe’nin Web3 katılımcılarının kendi zincir üstü açık ve doğrulanabilir kimliklerini oluşturmalarına olanak tanıyan Galxe Pasaportu aracılığıyla Merkezi Olmayan Tanımlama Çözümü hükümlerinde yatmaktadır. Platform, Kimlik Bilgisi Veri Ağında 55 bin 700’den fazla mevcut kimlik bilgisini küratörlüğünü yaptığı için Dijital Kimlik Bilgileri Alanında rekabet etmek isteyen rakiplerin yetişmesi zaman alacaktır.

Bu mevcut aktif ekosistem, markaların üzerinde çalışması, büyük topluluk ve Sadakat programları oluşturması ve inşa etmesi için harika bir platformdur. Platform, Toplantı sahiplerinin kampanyalarını yüklemeleri, özelleştirmeleri ve tanıtmaları için bir pano ve ayrıca kampanyaların popülaritesi, takipçi etkileşimi ve puan birikimi hakkında analitik ve içgörü içeren ayrıntılı bir rapor oluşturdu. Takipçiler, Alanlar doğrulanırken Galxe’i kullanmaya hevesli olacak, böylece dolandırıcılık riski en aza indirilecek ve yalnızca kimlik bilgileri kazanamayacakları değil, aynı zamanda deneyebilecekleri OAT NFT Rozetleri gibi ödüller kazanabilecekleri kampanyalara kolayca katılabilecekler.

Platform, benzersiz ve ilgili kalabilmek için hala tipik Web3 bozucu zorluklarla karşı karşıyadır. Galaxy Proje Ekibi, sürekli olarak yenilik yapmak ve kullanıcıları için daha fazla ürün ve özellik sağlamak için çaba sarf etmiştir. Görünüşe göre bu büyüyen Web3 alanında, Galxe platformunun nasıl büyüyeceğini görmek için sonsuz olasılık bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner