Yükleniyor...

GMT Coin Nedir? GoMining (GMT) Coin Rehberi

GMT kripto, bitcoin madenciliği için kolay bir yol sunar.

gmt

GMT kripto, bitcoin madenciliği için kolay bir yol sunar.

GMT Coin Nedir?

GoMining, 2017 yılında uluslararası yatırımcılar tarafından kurulmuş profesyonel bir madencilik şirketidir. Şirket, madenciliğin teknik karmaşıklığını atlamak ve madenciliği herkes için erişilebilir kılmak için GoMining Token’ı (GMT) yarattı.

GMT kriptosu, GMT cihaz filosunun gerçek, sürekli büyüyen bilgi işlem gücü ile desteklenir. Yani 1 GMT satın alarak şirketin halihazırda BTC madenciliğine dahil olan ve günlük gelir getiren cihaz filosunun gerçek bilgi işlem gücünün bir kısmını elde etmiş olursunuz.

Şirketin mevcut bilgi işlem gücü 435.000 TH’dir. Ve 1 GMT için 0,001696 TH bilgi işlem gücü elde edeceksiniz. 

GMT tokenini satın aldıktan sonra, kayıt olmanız gerekir. Cüzdanlar doğrulandıktan sonra 24 saat içinde satın alınan tokenlerin gücü madencilik havuzuna gönderilir. Ardından, sadece GMT tokenlerini tutarak Bitcoin cüzdanınıza BTC cinsinden günlük ödüller alacaksınız.

Sahibine Bitcoin (BTC) cinsinden günlük gelir ödemesi ile gerçek varlıklar tarafından desteklenen token olan GMT, SHA-256 protokolü aracılığıyla 0,001TH/s’lik gerçek bir bilgi işlem gücü birimi tarafından desteklenir. Ekipmanın aksine, token oldukça likit bir varlıktır. Satışı sadece birkaç dakika sürer ve aynı zamanda aşınmaya ve yıpranmaya tabi değildir ve ek yatırım gerektirmez. Tokenlerin serbest bırakılması akıllı sözleşmeler ve Ethereum blok zinciri platformu aracılığıyla gerçekleştirilir.

Token’ın piyasaya sürülmesinden sonraki ilk yıl boyunca, toplam 200 MW kapasite ile ekipmanımızın ortalama enerji verimliliğini 50 W / TH’ye getiri planlıyor. Bu, 4.000.000.000 tokene tekabül edecektir. Ekipmanın gerçek göstergelerine ve değerlerine bağlanmak, tokenin değeri, desteklendiği ekipmanın maliyetinden daha düşük olamayacağından, tokeni yatırımcı için negatif değerlere düşmekten tamamen korur. Mevcut araçlara göre, şirket bağımsız olarak tokenin piyasa yapıcıları olarak hareket edecek ve yatırımcıları koruyan değerini koruyacaktır. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner