Yükleniyor...

Göztepe Fan Token (GOZ) Nedir?

Göztepe Fan Token (GOZ), Göztepe Spor Kulübü'nün resmi taraftar token'ıdır.

Untitled 1 10

Göztepe Fan Token (GOZ), Göztepe Spor Kulübü’nün resmi taraftar token’ıdır. Sembolü ise GOZ’dur. Ön satış 27 Nisan 2021’de iki aşamada gerçekleşti, GOZ ön satışı yalnızca sınırlı sayıda hayran ve yatırımcıya açıktı.

GOZ Fan Token, kullanıcıların Socios.com üzerinden kulüp kararlarına, yepyeni taraftar ve kulüp etkileşimi yöntemlerine erişmesini sağlar. Göztepe Fan Token, taraftar etkileşimi ve ödüllendirmesini sağlar. Geleceğin spor ekosistemi içerisinde fan tokenlar aynı zamanda kulüplerin en değerli dijital varlıklarındandır. Bu anlamda, kullanım alanı her geçen gün artan fan token’ların en popülerlerinden olan Göztepe Fan Token, (GOZ Fan Token), birçok borsa tarafından listeleniyor.

GOZ Fan Token, çok güçlü 24 taraftar kulübünün bulunduğu bir ağ üzerinden işlem yapmaktadır. Bu coin, Ekim ayından itibaren güzel bir yükseliş grafiği göstermiş ve herkesin dikkatini çekmiştir.  

Kullanım Alanları Nelerdir?

Göztepe Coin ile elde edeceğiniz avantajlar şöyledir;

  • Göztepe Coin’i kullanabileceğiniz Socios.com platformunda sahip olduğunuz coin kadar oy kullanma ve ödül toplama avantajı elde edersiniz.
  • Platformda bulunan ödül avı sayesinde yalnızca giriş yaparak etrafınızdaki ödül coinleri toplayabilir ve daha fazla Göztepe Coin sahibi olabilirsiniz.
  • Platformda bulunan oyunları oynayarak ve Quizlere katılarak da Göztepe Coin kazanabilirsiniz.
  • Göztepe takımının performansı, tarafları durumu, yeni transferler, token işlemleri ve daha pek çok konuda, platformda sohbet ortamından faydalanabilirsiniz.

Göztepe Token Hangi Borsalarda Var?

Göztepe Fan Token, Gate.io, Paribu ve Chiliz borsalarında listelenmektedir.

Göztepe Token Fiyatı

Şu anda 1 Göztepe Fan Token 24.49 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 Göztepe Fan Token 0.75963 $ dolardır.

Göztepe Fan Token fiyatı son 24 saatte 0.04% değişim ile şu anda 24.49 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Göztepe Fan Token hacmi 135,071 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,902,367 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner