Yükleniyor...

Haru Invest Nedir?

Haru Invest, kripto para varlıkları için yenilikçi ve otomatik yatırım çözümleri sağlayan merkezi bir dijital varlık yönetimi platformudur.

haru invest 1

Haru Invest, kripto para varlıkları için yenilikçi ve otomatik yatırım çözümleri sağlayan merkezi bir dijital varlık yönetimi platformudur. Platform, faiz getiren kripto para yatırma hizmeti, algoritmik kripto ticareti ve portföy yönetimi dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunar.

2019’da Güney Kore’de kurulan Haru Invest’in şu anda genel merkezi Singapur’da ve CEO Hugo Hyungsoo Lee tarafından yönetiliyor. Platform, başlangıcından bu yana 140 ülkede 80 binden fazla kullanıcıdan 2,27 milyar doların üzerinde toplam işlem hacmi gerçekleştirdi. Buna ek olarak, kazançları 9,8 milyondan fazla kez başarıyla dağıttı ve hiçbir ihlal, kaçırılan kazanç ödemeleri veya başarısız para çekme işlemleri olmadan sağlam bir güvenlik kaydı sürdürdü.

Haru Invest Temel Özellikleri

Haru Kazan: Bu programlar ile kilitli coinleriniz üzerinden faiz kazanabilirsiniz. Kullanıcılar Haru Earn Plus ve Haru Earn Explore arasından seçim yapabilir . Birincil ayrım, kazanma oranlarında yatmaktadır. Kazanç Artı, tutarlı getiri arayan yatırımcılar için yüzde 12’ye varan sabit APY sağlar. Buna karşılık, Keşfedin Kazanın, yüzde 25 APY’yi hedefleyen ve iki haftada bir dalgalanan performansa dayalı kazanç oranları sunar. Bir diğer önemli fark, kilitlenme süresidir. Earn Plus için yatırımcılar 15 ile 365 gün arasında değişen kilitlenme süreleri seçebilirken, Kazanç Keşfet 1 ve 3 aylık kilitlenme seçenekleri sunar.

Haru Wallet: Haru Earn Plus ve Explore’da olduğu gibi, Haru Wallet ile de jetonlarınızdan faiz (maksimum sabit oran yüzde 6’ya kadar) kazanabilirsiniz. Ancak, herhangi bir para çekme cezası veya kilitlenme süresi yoktur.

Haru Switch: Switch, varlıklarınızla katkıda bulunabileceğiniz ve takas işlemlerinden kazanabileceğiniz, topluluk odaklı bir havuzdur.

Haru Freeze: Haru Freeze ile yatırımcılar kilitli varlıklarını satabilir ve acil ihtiyaç durumunda erken çekilebilir.

haru invest

Haru Invest Nasıl Çalışır?

Haru Invest, kripto pazarındaki belirgin verimsizliklerden ve borsalar arasındaki fiyat tutarsızlıklarından yararlanan algoritmik bir ticaret modeli aracılığıyla getiri sağlar. Platform, varlık yönetimi stratejilerini rutin olarak çeşitli açılardan değerlendirerek hem karları hem de riskleri dikkate alırken, üyeleri kripto para piyasasının doğasında var olan oynaklığa maruz bırakabilecek yönlü ticaret yöntemlerinden kaçınır.

Platform, üç temel algoritmik ticaret stratejisine bağlı olarak çalışır:

  1. Arbitraj ticareti: Kripto para borsaları arasındaki fiyat farklılıklarından yararlanır.
  2. Pazar tarafsız stratejisi: Kripto vadeli işlem borsalarında bulunan fiyat istikrarı mekanizmalarına dayalıdır.
  3. Fark ticareti: BTC/ETH vadeli işlem sözleşmelerinin oynaklığına odaklanır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner