Hungri Games'ten yeni hamle! • Coinkolik
Yükleniyor...

Hungri Games’ten yeni hamle!

Mobil oyun firması Hungri Games, seed yatırım turunu tamamladı, Şirkete yatırım turunda 23 milyon dolar değerleme tanımlandı, Hungri Games, Boğaziçi Ventures liderliğindeki yatırım turundan 1,9 milyon dolar ile döndü.

Hungri Gamese yeni yatirim

Mobil oyun firması Hungri Games, seed yatırım turunu tamamladı, Şirkete yatırım turunda 23 milyon dolar değerleme tanımlandı, Hungri Games, Boğaziçi Ventures liderliğindeki yatırım turundan 1,9 milyon dolar ile döndü.

Hungri Games’e yeni yatırım

İstanbul merkezli mobil oyun şirketi Hungri Games, 23 milyon dolar değerleme üzerinden 1,9 milyon dolar yatırım alarak kapattı. Hungri Games’in seed finansman turuna Boğaziçi Ventures liderlik ederken, The Sandbox‘un COO’su ve Kurucu Ortağı Sebastien Borget, Roko Finance, Oyunfor, Preston Labs, Triple Dragon, Erol Özmandıracı ve daha önce Hungri Games ile çeşitli projelerde birlikte çalışmış olan Çağlan Tanrıverdi gibi yatırımcılar katıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Arslan Kiran, Oğuz Kurtalan, Kağan Berk Koçak ve Sevara Shodieva ortaklığında kurulan Hungri, hibrit mid-core oyunlarına odaklanıyor. Şirket, Racing RPG türünde öne çıkan yeni oyunu Metahorse Unity’i önümüzdeki dönemde sunmayı hedefliyor.

Hungri Games, bir süre önce Polygon ile iş birliği yaptığını duyurmuştu. İş birliği ile Metahorse Unity oyuncularına daha sürükleyici ve optimize bir oyun deneyimi sunulması amaçlanıyordu. Metahorse Unity, oyuncuların sanal dünyada atlarını eğitmelerine, yetiştirmelerine ve yarıştırmalarına olanak tanıyor.

Hungri Games’in kurucularından Arslan Kiran, “Seed yatırım turumuzda köklü, tanınmış ve deneyimli yatırım gruplarının, şirketlerin ve kişilerin desteğini almaktan mutluluk ve minnettarlık duyuyoruz. Bu yatırım ile beraber yayınlayacağımız Metahorse Unity’nin ikincil pazarının gelişmesi, sadece web3 oyun ekosistemini canlandırmakla kalmayacak, aynı zamanda oyunculara daha derin ve özelleştirilmiş bir deneyim sunacak. Bu, Hungri Games dünyada gerçek bir etki yaratma potansiyeline sahip. İkincil pazar, oyunun sürdürülebilirliğini ve topluluğun katılımını artıracak, böylece oyun severler için daha zengin ve tatmin edici bir deneyim oluşturacak” ifadelerini kullandı.

The Sandbox COO’su ve Kurucu Ortağı Sebastien Borget de “Hungri Games’in deneyimli ekibini, blokzincir teknolojisini kullanan yüksek kaliteli ve ilgi çekici mobil oyunlar yaratma yolculuklarında desteklemekten memnuniyet duyuyorum” değerlendirmesinde bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x