Yükleniyor...

Jack Dorsey, Compain Mining ile Bitcoin (BTC) Madenciliği Yaptığını Açıkladı

Twitter ve Square CEO'su Jack Dorsey, son yıllarda en tanınmış Bitcoin (BTC) savunucularından bir tanesi oldu.

dorsey

Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey, son yıllarda en tanınmış Bitcoin (BTC) savunucularından bir tanesi oldu. Dorsey artık madenciliğe de başlamış gibi görünüyor.

Bir kullanıcının yanıtına yanıt veren Dorsey “Ben de Compass Mining ile madenciliği deniyorum” tweet’ini paylaştı. Dorsey herhangi bir detay vermese de Compass Mining bu tweet’i alıntılamayı ihmal etmedi.

Bitcoin madenciliği oldukça yüksek enerji isteyen bir madencilik türüdür. Teoride evinizdeki bilgisayarlar ile Bitcoin madenciliği yapmanız mümkündür. Ancak bu girişiminizden kar elde etme olasılığınız sıfıra yakındır. Madencilikten gelir elde edebilmeniz için özel olarak oluşturulan ASIL madencilik teçhizatlarına ihtiyacınız vardır.

Compass Mining, talep gören makinelerden birini kendiniz tedarik etme veya onu barındırmak için ideal bir yer bulma zahmetine girmeden, üst düzey bir ASIC madencilik teçhizatıyla çalışmaya başlamanın bir yolunu sunar.

Compass Mining ile satın almak istediğiniz ASIC teçhizatını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz cihaz tedarik edildikten sonra küresel madencilik tesislerinden birine kurulacaktır. Şirket bu cihazları kurar ve seçtiğiniz madencilik havuzuna katılır. Makinenin elektrik masrafları kullanıcı tarafından karşılanır ve bunun karşılığında Bitcoin ödülleri de kripto cüzdanınıza aktarılır.

Compass, Dorsey’in şirketle yürüttüğü madencilik operasyonu hakkında özel bir yorum yapmadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x