Yükleniyor...

JASMY Coin Nedir? JASMY Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda JASMY coin nedir, kripto para birimi JASMY nedir, JASMY nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

JASMY

Bu yazımızda JASMY coin nedir, kripto para birimi JASMY nedir, JASMY nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. İşte JASMY coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

JasmyCoin, veri kullanıcılarını ve tedarikçilerini bir kripto ekonomisinde birleştirmeyi amaçlıyor.

JASMY Coin Nedir?

JasmyCoin (JASMY), eski Sony başkanı Kunitake Andō da dahil olmak üzere eski Sony yöneticileri tarafından yönetilen Tokyo merkezli bir Nesnelerin İnterneti (IoT) sağlayıcısı olan Jasmy Corporation’ın bir kripto para projesidir. Her ne kadar erken aşamalarında olsa da, kripto para birimi projesi, JASMY kripto parasının bir dizi merkezsiz borsa (CEX) listemelesinin ardından son zamanlarda radarınızda görünmüş olabilir.

JasmyCoin’i kim yarattı?

JasmyCoin, başkan Kunitake Andō da dahil olmak üzere eski Sony yöneticileri tarafından yönetilen Jasmy Corporation tarafından oluşturuldu.

Jasmy İş Modeli

Jasmy’nin merkezi Tokyo, Japonya’da bulunan IoT işi, veri alıp satma etrafında dönüyor. Özellikle Jasmy, servis sağlayıcıları veri kullananlarla eşleştirir. Hizmet sağlayıcılar, paketlemek ve veri kullanıcılarına satmak için çeşitli kaynaklardan gelen kullanıcıya ait verileri derler. Bir örnek, müşteri bilgilerini üçüncü şahıs bir sigorta şirketine (veri kullanıcısı) satan bir finansal hizmetler kurumu (hizmet sağlayıcısı) olabilir.

Jasmy ekosistemi üç ana oyuncudan oluşur: Servis sağlayıcılar, veri tedarikçileri ve kullanıcılar

Jasmy’ye göre: “Servis sağlayıcılar, Jasmy platformunu kullanarak bilgi güvenliği maliyetlerini azaltabilir, hizmet seviyelerini artırabilir ve şirket dışındaki kullanıcılar tarafından tutulan bilgileri kullanabilir.”

Kişisel verilerin paraya çevrilmesi, Cambridge Analytica/Facebook fallout gibi büyük skandallardan sonra modern zamanların en acil tartışmalarından biridir. Aynı zamanda dünyanın en çok aranan kaynaklarından biridir: aslında, 2017’de “verinin yeni petrol olduğu” aksiyomunu ilk kez ima eden The Economist’e göre dünyanın en değerli kaynağı.

JASMY 1

JasmyCoin Ne İşe Yarar?

Jasmy Corporation, veri ekonomisine sıkı sıkıya bağlı olabilir, ancak JasmyCoin kripto parası ne için kullanılır? Basitçe söylemek gerekirse, “JasmyCoin’e sahip olmak, veri kullanım işletmelerinin Jasmy platformunda depolanan kişisel verileri kullanması için bir ön koşuldur”. Jasmy’nin veri hizmetlerini kullanmak için, kesin miktar açıklanmasa da, önce bir miktar JASMY kripto parasına sahip olmanız gerekir.

JASMY coin ayrıca hizmet sağlayıcılar tarafından kişisel verilerini sağlayan kullanıcılara ödül ödemek için kullanılır. Jasmy, bunun arz ve talebe bağlı olarak artan veri değeri ile JasmyCoin’in değerini de beraberinde getiren bir pazar yaratacağını umuyor. 

JasmyCoin Tokenomik

JASMY kripto para arzı %48 ekosistem fonu, %27 yatırımcılara, %20 katkıda bulunanlara ve topluluğa ve %5 teşvik programına bölünmüştür. Maksimum JASMY kripto para arzı 50 milyardır. Dolaşımdaki arz 4,75 milyar dolar ve ticaret değeri 0,017 dolar, bu da 82,76 milyon dolarlık bir piyasa değeri anlamına geliyor. Spesifik oranlar sağlanmasa da, dolaşım Jasmy işinin pazar genişlemesine bağlıdır.

Devam eden bir token yayın planı henüz açıklanmadı. İşletmelerin Jasmy platformunu kullanabilmeleri için belirli bir miktarda JasmyCoin bulundurmaları gerekmektedir. Bu ilke, kurumsal ve perakende yatırımcılar ve platform alımı artışları için JasmyCoin kripto para biriminin değerini teorik olarak artırmalıdır.

JasmyCoin kripto para birimi, 2021’in sonuna ve 2022’ye doğru Binance, Crypto.com ve Huobi dahil olmak üzere bir dizi büyük borsa listesini güvence altına aldı. Binance’in JASMY/USDT ticaret çifti CoinMarketCap’te 802/100 likidite derecesine sahiptir.

JASMY akıllı sözleşmesi Aralık 2019’da Ethereum’da konuşlandırıldı. Etherscan kullanarak, ilk 10 sahibinin toplu olarak arzın %40,56’sına sahip olduğunu görebiliriz. En büyük yatırımcıları MEXc, Binance ve Bittrex merkezi borsalarında bulunuyor.

İlk 50 yatırımcının değerlendirmesi, 27 adresin her birinin tam olarak 500 milyon coin içerdiğini ve bu da arzın %27’sine eşit olduğunu gösteriyor. Bunlar her zaman yatırımcı hesaplarıdır ve hiçbir yatırımcının henüz projeden nakde çevirmediğini kanıtlamaktadır. Toplu olarak arzın %18,3’ünden fazlasına sahip olan ilk iki sahip ve özel adreslere aittir.

Jasmy’nin iş hedefleri nelerdir?

JasmyCoin yol haritasına göre Jasmy, bireysel veri değeri 500 dolar olan 107 milyon aktif küresel kullanıcıya sahip olmayı hedefliyor. Japonya’nın yanı sıra, Singapur, Çin ve Kore dahil olmak üzere daha geniş Asya pazarları odak bölgeleridir.

JasmyCoin kripto para biriminin beklentileri konusunda yükselişte veya düşüşte olun, bir yatırım düşünüyorsanız, her zaman kapsamlı bir durum tespiti yaptığınızdan emin olun.

JASMY Coin Yorum ve Geleceği 2022

Jasmy, kripto para birimleri söz konusu olduğunda ileriye dönük bir düzenleyici iklime sahip olan ve dijital para birimi için büyük bir pazar olan Japonya merkezlidir. JASMY tokenleri yalnızca dijital işlemler ve işlemler için değil, aynı zamanda Japon yeni veya ABD doları gibi fiat para birimleriyle de işlem görebilir. JASMY tokeni, sertifikalı bir Japon kripto para birimidir ve bu da onu büyük şirketler tarafından oldukça güvenilir kılar.

Jasmy’nin altında yatan teknoloji ve yenilik, onu heyecan verici ve çok yönlü bir proje haline getiriyor. Kripto para piyasası değişken olabilse de JasmyCoin, IoT’nin sürekli büyümesi ve Jasmy’nin özel verileri yönetmek için sunduğu çok yönlü ve güvenli ürünler de dahil olmak üzere diğerlerinden öne çıkmasına yardımcı olan çeşitli özelliklere sahiptir. Buna göre, JasmyCoin önemli ve devam eden bir büyüme yaşadı. Tüm bu nedenlerle JASMY, kripto koleksiyonunuza harika bir katkı olabilir.

JASMY 1Y graph coinmarketcap
Jasmy Coin (JASMY) Grafiği

JASMY Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 JASMY Coin 0.957681 TL TL’den işlem görüyor. JASMY Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -5.25% değişim gösterdi. JASMY Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 139,268,085 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 1,414,974,225 $ dolar seviyesinde.

JASMY Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 JASMY Coin 0.029178 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Mart ayı itibariyle JASMY Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 4.99 dolarla kaydetti. Bununla birlikte JASMY yılın en düşük seviyesini ise 0,008373 dolarla belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner