Yükleniyor...

QUACK Nedir? RichQUACK.com (QUACK) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda QUACK coin nedir, kripto para birimi QUACK nedir, RichQUACK.

QUACK

Bu yazımızda QUACK coin nedir, kripto para birimi QUACK nedir, RichQUACK.com (QUACK) coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. QUACK coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

Rich Quack platformunun amacı, sahiplerine yatırım yaparak, inşa ederek, tutarak ve kazanarak para kazanma şansı sağlamaktır. Bunu yapmak için, çok çalışmaya ve bu amaca katkıda bulunmaya hazır bir insan topluluğu oluşturmak bir önceliktir. 

RichQUACK.com (QUACK) Nedir?

Rich Quack, aşırı deflasyonist bir Binance Akıllı Zincir meme token’ıdır. QUACK sahibi kullanıcılar, token’oı stake etmeye gerek kalmadan işlem ücretlerinden pay alırlar. Rich Quack, sahiplerine yatırım yaparak, inşa ederek ve elde tutarak para kazanma fırsatı sunar. QUACK ise platformun yerel tokenidir ve platform özelliklerine erişmek için kullanılır.

RichQUACK.com, çok çalışmaya ve katkıda bulunmaya hazır olma ortak hedefi olan bir insan topluluğu oluşturarak bu beklentileri karşılamayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda proje, kullanıcıların her saat, gün, hafta ve ayda ödeme yapan piyangoyu oynayabileceği güvenli bir fırlatma rampası ve bağış toplama platformunun geleceği olmayı hedefliyor.

QUACKss

RichQUACK.com (QUACK) Kurucuları Kimlerdir?

Quack Coin, genel olarak tüm meme madeni paralarında olduğu gibi, kurucuları belirsizdir. Anonim olarak kurulan Quack Coin, topluluk tarafından yönetilecek. Bazı anonim kurucu meme paraları çok başarılı olsa da, yatırımcılar bunun da bir risk olduğunu unutmamalıdır.

RichQUACK.com (QUACK) Hangi Borsada Kullanılabilir?

Quack coin, DigiFinex, Gate.io, MEXC, BitMart, LBank, vb. gibi bazı kripto para birimlerinde listelenmiştir.

RichQUACK.com (QUACK) Nasıl Satın Alınır?

Quack coin, yukarıda bahsedildiği gibi, listelenen kripto para borsalarından satın alınabilir. Ancak alım satım yapmadan önce borsanın ve kripto projesinin “GÜVENİLİR” olduğundan emin olmak gerekir. Yatırımcılar için çok önemli bir nokta.

RichQUACK.com (QUACK) Coin Yorum ve Geleceği 2022

QUACK’ın sizin için iyi bir yatırım olup olmadığı kişisel durumunuza ve risk iştahınıza bağlıdır. Kripto para birimleri yüksek riskli varlıklardır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve kabul etmeye hazır olduğunuz risk seviyesini değerlendirmelisiniz. Asla kaybetmeyi göze alamayacağınız paraya yatırım yapmayın.

QUACK 1Y graph coinmarketcap

QUACK Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 QUACK Coin 0.000000 TL TL’den işlem görüyor. QUACK Coin fiyatı QUACK 24 saat içerisinde -2.36% değişim gösterdi. QUACK Coin’in QUACK 24 saatteki işlem hacmi ise 633,487 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 39,692,946 $ dolar seviyesinde.

QUACK Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 QUACK Coin 0.000000 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Mart ayı itibariyle QUACK Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0,0002111 dolarla kaydetti. Bununla birlikte QUACK yılın en düşük seviyesini ise 0.000000000962 dolarla belirledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x