Yükleniyor...

KRL Coin Nedir? Kryll (KRL) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda KRL coin nedir, kripto para birimi Kryll (KRL) nedir, KRL coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

Kryll KRL

Bu yazımızda KRL coin nedir, kripto para birimi Kryll (KRL) nedir, KRL coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. İşte KRL coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

Kryll (KRL), fiyat rallisinden de anlaşılacağı üzere Çarşamba günü yatırımcıların dikkatini çekti. Token %37’nin üzerinde yükselirken, hacmi Çarşamba günü %2303 arttı.

Kryll (KRL) Coin Nedir?

Kryll (KRL), bir Fransız ekibi tarafından Şubat 2018’de başlatılan otomatik bir ticaret stratejileri platformudur. Web sitesine göre, “sıfır geliştirme becerisi” otomatik strateji oluşturma platformudur.

Amaç, insanların herhangi bir özel beceriye ihtiyaç duymadan kryll ticaret stratejilerini oluşturmalarına yardımcı olmaktı. Kullanıcıların stratejilerini oluşturmak için bloklarını bağlamaları yeterlidir. “Otomatik” kelimesi birçok sorunu çözer çünkü Kryll, her şeyi otomatik hale getiren algoritma sayesinde herhangi bir yönetim gerektirmez.

Kryll Nasıl Çalışır?

Platform, hep birlikte bize başarının anahtarını veren 5 farklı bölümden oluşuyor. İlk unsur, WYSWIT strateji editörüdür “Gördüğünüz şey, ticaret yaptığınız şeydir”. İkinci öğe, kullanılabilen tüm otomatik stratejileri bulabileceğiniz Pazar Yeridir. Sonraki iki bölüm, birçok traderın halihazırda kullandığı Akıllı ticaret aracı ve Takas aracıdır. Son ve en önemli araç Kryll mobil uygulamasıdır.

Kryll KRL1

WYSWIT

WYSWIT, en popüler teknik olan akış şemalarını kullanarak stratejilerinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan ilk araçtır. Bu düzenleyiciyi kullanmak için ticaret stratejileri konusunda uzman olmanıza ve hatta bir yazılım geliştiricisi olmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken blokları Kryll ekosistemine sürükleyip bırakarak yerleştirmek ve böylece kendi karar akışlarınızı oluşturmak. Karar akışları bittiğinde, stratejilerinizin karlı olacağından emin olmak için sınırsız sayıda ücretsiz test yapabilirsiniz.

Pazar yeri

Burası, kullanıcıların ticaret stratejilerini yayınlayabilecekleri ve diğer traderlar tarafından kiralanabilir hale getirebilecekleri yerdir. Ticaret stratejilerinin oluşturulmasına aşina olmayan kullanıcılar, KRL tokenini kullanarak halihazırda mevcut stratejilerden birini sipariş edebilirler. Bu şekilde Yayıncılar sadece bilgilerini satarak pasif bir gelir elde edebilirler. Ayrıca kiracılar, ne aradıklarından emin olmadıkları durumlarda daha fazla yardım için yayıncılarla kolayca iletişime geçebilirler.

Akıllı Ticaret aracı

Bu, Kryll’in kullanıcılar için icat ettiği en güçlü ve akıllı özelliktir. Akıllı ticaret aracı, kullanıcıların halihazırda mevcut ticaret stratejilerini basit bir şekilde yürütmelerine olanak tanır. Bu nasıl çalışıyor? Yapmanız gereken tek şey, takas etmek istediğiniz kripto çiftlerini ve yatırım yapmak istediğiniz para miktarını yerleştirmek. Bundan sonra, sistemin sizin için hangi fiyattan satın almasını istediğinizi seçmelisiniz.

Kryll KRL2

Takas Aracı

Kryll.io, kullanıcının hayatını kolaylaştırmaya odaklanır. Takas aracı, kripto değişim sürecindeki karışıklığı önlemenize yardımcı olacaktır. Araç, kullanıcıların işlemi tamamlamak için oturum açmaya gerek kalmadan kripto para birimlerini Kryll platformu üzerinden değiştirmelerine olanak tanır. Örneğin, Bitcoin’i Ethereum’a doğrudan Kryll.io platformunda değiştirebilirsiniz.

Kryll Mobil Uygulaması

Son ve en kullanışlı araç, akıllı telefonlarda veya tabletlerde bulunan Kryll Mobil Uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak ticaret yapabilir, hatta stratejilerinizi cep telefonunuz aracılığıyla uzaktan izleyebilirsiniz. Ayrıca portföyünüze tam erişim sağlayabilir ve her türlü değişiklik için bildirim alabilirsiniz.

Kryll.Io Kullanmanın Avantajları

7/24 Ticaret: Tüm kullanıcıların yatırımlarının kazanıp kazanmadığını kontrol etmek için cep telefonlarında harcayacak boş zamanı yoktur. Önemli bir avantaj, Kryll.io’nun otomatik ticaret sunmasıdır. Ayrıca, botunuz/stratejiniz sizin için 7/24 piyasayı izleyecektir. Siz çalışırken veya uyurken, sistem piyasa hareketiyle ilgilenecek ve sizin yardımınız olmadan tepki verecektir.

Bilgi gerekli değildir: Her zaman sektörde yeni olan ve bir şekilde yatırım yapmaya başlamak isteyen insanlar vardır. Kryll, deneyimli traderlar tarafından geliştirilen mevcut stratejiler sayesinde sorunun çözümüdür. Bu şekilde, yeni başlayanlar, öğrenme amaçları için stratejilerini kullanan kullanıcı topluluğuna güvenebilirler. Ayrıca kendi stratejilerini oluşturma havasında olmayanlar için her zaman mevcut stratejilerden birini ödeme ve kullanma seçeneği vardır.

Yanıt verme süresi: İlk olarak, Ticaret, başa çıkması kolay bir şey değildir. Fiyatlar sürekli dalgalanıyor (yukarı ve aşağı), bu da duruma bağlı olarak traderlar için olumlu ya da olumsuz olarak çalışıyor. İkincisi, kullanıcılar botların yaptığı gibi fiyat değişikliklerini izleyen bir ekran karşısında 7/24 olamaz. Bu nedenle, hareketsizlik nedeniyle sipariş verememe ihtimaliniz her zaman olacaktır. Son olarak, otomatik ticaret botları sizin yardımınız olmadan tespit ettikleri herhangi bir şansa anında tepki vereceğinden, Kryll bu sorunları sizin için çözecektir.

Kryll.Io Kullanmanın Dezavantajları

Ticaret botlarını kullanmak bazen riskli olabilir. Kripto para piyasası, farklı paralarda meydana gelen dalgalanmalar nedeniyle istikrarsız. Şimdiye kadar, sizin için her zaman kazanacak böyle bir ticaret stratejisi yoktur, çünkü hiçbir strateji son derece değişken bir piyasadan etkilenmeden kalamaz. Otomatik bir ticaret botu, neyin doğru neyin yanlış olduğunu tanımadığı için her zaman emirlerinizi yerine getirir. Sonuç olarak, ivme uygun olmadığında bile aynı stratejiyi tekrarlamak büyük kayıplara yol açabilir.   

Kryll (KRL) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Yakın tarihli geçmiş Kryll verilerine göre analistler, Kryll tokeninin 2021 sonunda 0,40 dolardan işlem görebileceğine inanıyor. Bir yıl sonra (2022), kripto para, fiyatı 0,49 doların üzerine çıkararak kayıp zemini yeniden kazanmaya başlayabilir. Bu olursa, KRL para birimi fiyatı 2025’in sonunda 2,80 doların üzerine çıkaran bir yükseliş döngüsüyle karşı karşıya kalabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner