Yükleniyor...

JasmyCoin (JASMY) dikkatleri üzerine çekti: Yükseliyor!

JasmyCoin (JASMY), son 24 saatte yüzde 40'dan fazla yükseliş yaşayarak dikkatleri üzerine çekti.

JASMY yükseliş

JasmyCoin (JASMY), son 24 saatte yüzde 40’dan fazla yükseliş yaşayarak dikkatleri üzerine çekti.

Türk kripto topluluğunun da yakından tanıdığı JasmyCoin, gün içerisinde gerçekleştirdiği sansasyonel yükseliş ile zirveye yerleşti. JASMY, 9 Kasım 18:00’dan bu yana yüzde 42’lik bir yükselişe imza attı.

JASMY’nin yükselişinde, piyasa koşullarının pozitif olması ve BTC’nin geçtiğimiz günki güçlü yapısı etkili oldu. JASMY, 0,005187 dolar direncini aşmayı başardı ve bu direnç üzerinde kalıcılık sağladı.

JasmyCoin (JASMY) yükselişini sürdürebilecek mi?

JasmyCoin (JASMY), güçlü yeşil mumlar eşliğinde kripto piyasasında ön plana çıkıyor. JASMY, yükselişiyle birlikte günün en çok değer kazanan kripto para birimlerinden birisi oldu.

JASMY

Kripto piyasasının pozitif havada olması ve hafta sonunun gelmesi, JASMY açısından olumlu metrikler olarak görülebilir. Hafta sonu, kripto gündeminde haber akışının yavaşladığı ve işlemlerin makul seviyeye geldiği zaman dilimi olarak biliniyor. Hafta sonuna yükseliş yönlü hamlesiyle girmeye yakın olan JASMY, potansiyel bir kırılımın eşiğinde. JASMY fiyatı, olası direnç kırılımları ile 0,007957 doları hedefleyebilir.

JASMY için önemli direnç bölgeleri dikkat çekiyor. 0,005753 dolar bölgesi, JASMY için kritik bir öneme sahip. Bu bölgenin aşılması halinde JASMY, kısa sürede 0,005981 doları hedefleyebilir. 0,005981 dolar, büyük bir düşüşün yaşandığı Mayıs ayına işaret ediyor. Bu direnç bölgesini aşması halinde JASMY, 0,006198 dolar direncini test edebilir. JASMY’de oluşan yapı, 0,006198 doların potansiyel bir konumda olduğunu gösteriyor. Ancak popüler kripto para, daha fazla yükseliş yaşamak için potansiyel alıcıları bünyesine dahil etmek zorunda. Bu durumun gerçekleşmesi halinde sonraki direnç noktaları 0,006764 dolar, 0,007150 dolar ve 0,007366 dolar olacaktır. 0,007366 dolar, JASMY için güncel fiyattan yüzde 30’luk bir yükseliş anlamına geliyor. JASMY’nin majör direnç noktası ise 0,007957 dolar seviyesinde. Bu direnç noktası, kırılması pek mümkün görünmese güncel de boğa koşusunun hedefinde yer alıyor.

Diğer taraftan JASMY, piyasanın negatife dönmesi veya satış baskısının artmasıyla düşüş yaşayabilir. JASMY düşüşünde, 0,005187 dolar ila 0,004813 dolar takip edilmesi gereken önemli destek noktaları olarak ortaya çıkıyor. Bu destek noktaları, yükselişe odaklanmış JASMY için güç toplama noktaları olarak çalışabilir. Ancak piyasa koşulları tersine dönerse, JASMY için 0,004521 dolara kadar düşüş ortaya çıkabilir.

JASMY’nin görünümü, olası direnç ve destek noktalarının piyasa koşullarına göre yorumlanmasını içeriyor. Kripto yatırımcılarının yapacakları yatırımlarda dikkatli olmaları öneriliyor. Hiçbir grafik, kesin sonuç içermemektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner