Yükleniyor...

JP Morgan: Coinbase Ethereum Merge’den Yararlanacak

JP Morgan analisti Kenneth Worthington, 15 Eylül'de yapılması planlanan Ethereum Merge'ün Coinbase için faydalı olacağını söyledi.

JP Morgan Coinbase Ethereum Mergeden Yararlanacak

JP Morgan analisti Kenneth Worthington, 15 Eylül’de yapılması planlanan Ethereum Merge‘ün Coinbase için faydalı olacağını söyledi.

JP Morgan Analisti Merge’ü Coinbase Açısından değerlendirdi

JP Morgan analisti Kenneth Worthington, Amerika merkezli kripto para borsası Coinbase‘in son zamanlarda “kullanıcıları için Ethereum stake etme ödüllerini en üst düzeye çıkarma amacıyla” gerçek girişimlerde bulunduğunu söyledi.

Ayrıca Worthington yaptığı bir açıklamada şunları da belirtti:

Merge’ün kurumsal müşteriler için ETH staking gelirine anlamlı bir şekilde katkıda bulunmasını bekliyorum. Ancak Kurumsal müşteriler için diğer kullanıcılara oranla çok daha az verilen gelir fırsatlarındansa, avantajlarının daha iyi olacağını ön görüyorum.

Kripto para topluluğunun heyecanla beklediği Ethereum Merge’ü, Ethereum’da artan enerji maliyetleri sonrası Proof of Work konsensüsünden Proof of Stake’e geçişin ilk adımı. Toplamda 5 adımdan oluşacak geçişin ilk adımı olan Merge için ön testler tamamlandı ve bu aşamaların olumlu sonuçlanması Ethereum fiyatına da yansıdı. Buna ek olarak şunu da belirtmemiz gerekiyor ki Ethereum fiyatı geçtiğimiz yıl bu döneme kıyasla yüzde 43 düşmüş olsa da Merge yaklaştıkça stake edilen ETH sayısı geçtiğimiz yılı ikiye katlamış halde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner