Yükleniyor...

Jupiter (JUP) airdrop’undan 9 bin 246 cüzdan ile milyoner oldu!

Fırsatçı bir kripto yatırımcısı, oluşturduğu 9 bin 246 cüzdan ile katıldığı Jupiter (JUP) airdrop'undan 1,17 milyon dolar kazandı.

jupiter jup airdrop

Fırsatçı bir kripto yatırımcısı, oluşturduğu 9 bin 246 cüzdan ile katıldığı Jupiter (JUP) airdrop’undan 1,17 milyon dolar kazandı.

Kripto sektöründe son zamanların yeni trendi airdrop oldu. Birçok kripto projesi, piyasaya çıkmadan önce airdrop gerçekleştirerek yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle Celestia’nın (TIA) gerçekleştirdiği airdrop, furyanın binlerce kişiye uzanmasında etmen oldu. Airdrop çılgınlığının son ürünü Jupiter Exchange (JUP), geçtiğimiz gün piyasaya çıktı. JUP airdrop’u kazanan yatırımcılar, lansmanı sevinçli bir şekilde kutladı.

JUP airdrop’una bir cüzdan damga vurdu. Bir cüzdan, büyük bir çaba harcayarak JUP airdrop sürecine dahil oldu ve 1,17 milyon dolar kazandı.

Azimli airdrop avcısı Jupiter Exchange’den (JUP) milyon dolar kazandı

Solana ekosisteminin merkeziyetsiz borsası Jupiter Exchange (JUP), 800 milyon dolarlık airdrop gerçekleştirerek kripto piyasasına giriş yaptı. Kısa sürede yoğun ilgi gören Jupiter Exchange, aktif kullanıcı sayısını da artırdı.

Jupiter Exchange’in airdrop’unda binlerce kullanıcı JUP kazandı. Ancak içlerinden birisi, büyük bir azimle 1,17 milyon dolarlık JUP airdrop’u elde etti.

Lookonchain’in X platformu üzerinden paylaştığı zincir üstü verilere göre, bir girişimci Jupiter Exchange’in airdrop sürecine katılmak için 9.246 adet cüzdan oluşturdu. Azimle 9.246 cüzdan oluşturan girişimci, airdrop dağıtımından 1,17 milyon dolara tekabül eden 1,85 milyon JUP kazandı.

Girişimci, elde ettiği JUP’leri listeleme anında sattı ve büyük bir kazanca imza attı. JUP listelenir listelenmez satışa başlayan girişimci, 1,4 milyon JUP’u (898 bin dolar) ortalama 0,6371 dolardan sattı. Ayrıca girişimci, 121 bin JUP’u (77 bin dolar) Bybit ve Mexc borsalarına transfer etti.

Toplam 1,17 milyon dolarlık sansasyonel bir airdrop kazanımı elde eden girişimci, halihazırda elinde 319 bin JUP (196 bin dolar) tutuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner