Yükleniyor...

Justin Sun’un Ethereum Pet Rock NFT’yi 611 Bin Dolara Satın Almasıyla Övünmesi Tepki Topladı

Tron CEO’su Justin Sun, NFT pazarında ses getiren pet rock çılgınlığına katıldı

justn sun

Tron CEO’su Justin Sun, NFT pazarında ses getiren pet rock çılgınlığına katıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Meme kripto para çılgınlığından sonra işlerin daha gülünç hale gelemeyeceğini düşündüyseniz, insanlar şimdi Ethereum blockchain‘inde non-fungible olarak yayınlanan bazı karikatürize kaya çizimlerine yüz binlerce dolar veriyor.

Tron CEO’su Justin Sun, artık EtherRock 87’nin gururlu sahibi olduğunu açıkladı. 100 resimlik bir serinin parçası olan tuhaf satın alım, onu Denver’daki tek ailelik bir evin fiyatına eşit olan 611.170 dolar değerine ulaştırdı. Sun, Twitter profil resmini “lazer gözlü” bir kayanınkiyle güncelledi.

Tepki Topladı

Kripto milyarderinin takipçilerinden bazıları, kripto endüstrisinin dış dünyadan ne kadar kopuk olduğunu söyledi. Birçok isim Sun’ın bu satın alımını eleştirdi. LTC J, konuyla alakalı olarak, “İnsanlar açlıktan ölüyor ama böyle bir şey yaşanıyor. Dünya çığrından çıktı” ifadelerini kullandı.

Gri renkli kayalardan oluşan bir JPEG için fiyat tabanı şimdi 1 milyon doların üzerinde.

Sun, zenginliğini sergilemek konusunda derin bir tutkuya sahip. Şubat 2020’de Berkshire Hathaway Warren Buffett ile bir akşam yemeği için 4,5 milyon dolar ödedi. Tron patronu ayrıca Beeple’ın rekor kıran 69.3 dolarlık NFT’sini satın alarak manşetlere çıkmak istedi, ancak müzayede galibi tarafından kıl payı geride bırakıldı. Bundan sonra Sun, önemli ölçüde daha az ses getiren NFT ile ilgili birkaç sanat eseri satın almaya devam etti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x