Yükleniyor...

Kripto Balinası, 120 Milyon XRP’yi Özel Cüzdana Taşıdı

Whale Alert'in verilerine göre anonim bir Bithumb kullanıcısı, büyük bir XRP partisini anonim bir cüzdana taşıdı.

xrp 1

Whale Alert’in verilerine göre anonim bir Bithumb kullanıcısı, büyük bir XRP partisini anonim bir cüzdana taşıdı. Taşıma işlemi gerçekleştiğinde varlığın değeri 80 milyon dolar civarında yer alıyordu.

Borsadan büyük bir meblağ taşıyan cüzdan, şu anda 85 milyon XRP tutuyor ve ağdaki diğer varlıklara sürekli olarak büyük işlemler yapıyor. Cüzdan daha önce de 35 milyon XRP’yi iki anonim cüzdana aktarmıştı.

“ZcEXg” ile biten cüzdan, 120 milyon XRP’yi taşımadan önce 18 Şubat’ta 90 milyon XRP aldı. Bu fonları daha küçük cüzdanlar arasında tekrar dağıttı.

Cüzdanın hareket modeli, sürekli olarak büyük meblağlar alması ve bunları küçük gruplara bölmesi sebebiyle, cüzdanın aktif olarak çalışan bir borsaya ait olduğu düşünülebilir.

Bazı borsalar, paraları yeniden dağıtmak için, tek bir cüzdanda para tutmak yerine para çekme işlemlerini başlatma adına farklı cüzdanlar kullanır.

XRP, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 0.6473 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner