Yükleniyor...

Kripto Para Analisti, ETH, AVAX ve LUNA Hakkındaki Tahminlerini Paylaştı

Yakından takip edilen bir kripto para analist ve trader, Ethereum ve akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) hakkındaki görüşünü güncellerken Ethereum rakibi Terra (LUNA) için keskin bir düzeltme öngördü.

altcoin 3

Yakından takip edilen bir kripto para analist ve trader, Ethereum ve akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) hakkındaki görüşünü güncellerken Ethereum rakibi Terra (LUNA) için keskin bir düzeltme öngördü.

Yeni bir videoda açıklamalarda bulunan anonim analist Cred, LUNA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 120 dolara ulaştıktan sonra devasa bir boğa tuzağıyla karşılaşılabileceğini söylüyor.

“Bu yapıyı sevmiyorum. Sadece Aralık ayının en yüksek kapanışından bir yapı çiziyorum ve ardından bunun üzerinde haftalık [mum] kapalı. Yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve bir sonraki haftalık düşüş onu yuttu. Bu, yüksek menzilli başarısız bir koparma. Bunun için normal hedefiniz düşük aralıktır… Önyargınız yalnızca yüksek aralık geri alınırsa veya fiyat düşük aralığa ulaşırsa değişir.”

Cred’e göre, LUNA 60 dolar civarında bir miktar destek sunabilir, ancak o, aralığın alt kısmının 40 dolara yakın olduğunu vurgulayarak, mevcut 80,70 dolarlık fiyatından %50’nin üzerinde bir aşağı yönlü potansiyele işaret ediyor.

Kripto para analisti, önümüzdeki günlerde toparlanacağını tahmin ettiği Ethereum’u da yakından izliyor. Ancak, rallinin büyük olasılıkla kısa ömürlü olacağı konusunda uyarıyor.

“Önümüzdeki hafta hem BTC hem de ETH’nin toplanacağı bir durumu görebilisiniz ancak bunlar kümelenme direncine yönelik ralliler. Bu tür kurulumlardan hoşlanmıyorum.”

Analistin radarındaki son token Avalanche. Cred, AVAX’ın 86 doların üzerinde başarısız bir kırılmanın ardından düşüş eğiliminde göründüğünü söylese de, piyasa yapısının hala sabitlenebileceğini belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner