Yükleniyor...

Kripto Para Analisti, Ethereum Rakibi Terra’nın (LUNA) Ekosistem Patlamasıyla Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Çıkacağını Tahmin Ediyor

Popüler kripto para analisti, kripto piyasalarında devam eden düzeltmeye rağmen Ethereum rakibi Terra'nın (LUNA) yükselişe geçeceğini tahmin ediyor.

terra

Popüler kripto para analisti, kripto piyasalarında devam eden düzeltmeye rağmen Ethereum rakibi Terra’nın (LUNA) yükselişe geçeceğini tahmin ediyor.

The Crypto Dog olarak bilinen anonim analist, merkeziyetsiz finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasının sadece an meselesi olduğunu söylüyor. Terra yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %2 oranında düşüşle 80 dolardan el değiştiriyordu.

“BTC sakinleştiğinde LUNA açıkça tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkıyor. Pek çok çizelge kötü görünüyor. Bu onlardan biri değil.”

Crypto Dog’un tahmini, Terra’nın ekosistemi, kripto pazarlarındaki gerilemeye rağmen güçlü temel büyüme belirtileri göstermeye devam ederken geliyor. Merkeziyetsiz finans izleme platformu DeFi Llama, Terra’da kilitli toplam değerin son yedi günde yaklaşık %10’luk ve geçen ay %50’den fazla patlama yaptığını gösteriyor. Bir blockchain’in TVL’si, akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam sermayeyi temsil eder. TVL, ağa kilitlenen teminat tutarının varlıkların cari değeri ile çarpılmasıyla hesaplanır.

Yazının yazıldığı sırada Terra, DeFi Llama’ya göre 22 milyar dolarlık bir TVL ile kilitlenen toplam değer açısından ikinci en büyük blockchain’di. Terra’yı BSC, Avalanche ve Fantom izliyor.

Ekran Resmi 2022 03 07 14.24.20

Bu ayın başlarında, Terra’da stake edilen tüm kripto paraların dolar değeri, rakibi Ethereum’u (ETH) geçerek 30.20 milyar doların üzerine çıkmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner