Kripto Para Analisti Justin Bennett'e Göre Bu Ay Ethereum (ETH) Neler Yaşayacak? • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Para Analisti Justin Bennett’e Göre Bu Ay Ethereum (ETH) Neler Yaşayacak?

Yakından takip edilen kripto para analisti Justin Bennett, Ethereum (ETH) düşüş trendini sürdürürken bu Ocak ayında popüler altcoin'de neler yaşanabileceğini anlattı.

eth ocak ayi

Yakından takip edilen kripto para analisti Justin Bennett, Ethereum (ETH) düşüş trendini sürdürürken bu Ocak ayında popüler altcoin’de neler yaşanabileceğini anlattı.

Yeni bir videosunda Bennett Ethereum’un, makro boğa trendini sürdürmek için bir şansa sahip olması için çok önemli bir seviyeyi geri alması gerektiğini ifade etti:

“ETH 4.000 doların altında olduğu sürece biraz dikkatli olmak gerekiyor. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda bu alanı haftalık ve aylık kapanış bazında 4000 dolardan geri alırsak, o zaman evet, 2021’de gördüğümüz eğilimin devam edeceğini düşünüyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analist ayrıca Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) Ethereum’a da bakıyor. Bennett, ETH/BTC’nin 2017 ile 2020 arasında yaptıklarının daha küçük bir versiyonunu yaşayarak yükseliş üçgeninden kopuyor olabileceğini söylüyor.

Screen Shot 2022 01 08 at 6.31.49 PM
Kaynak: Justin Bennett/YouTube

Kripto para analisti, ETH/BTC’nin 0.075 BTC’yi (3.077 dolar) temiz bir şekilde destek olarak tutmayı başarması halinde 0.18 BTC’ye (7.388 dolar) uzun vadeli bir ralli başlatmaya hazır olabileceğini söylüyor.

“Uzun vadede [0.18 BTC] bu alana daha yüksek bir eğilim göstermesini beklerdim. Tabii kısa vadede hepsi 0.075’e düşüyor. Bu nedenle, Ethereum’un kısa vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam ettiğini görmek içi bunun üzerinde kalmasını istiyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x