Yükleniyor...

Kripto Para Borsası FTX’ten Yeni NFT Girişimi

Kripto para borsası FTX, Pazartesi günü yaptığı açıklamada önde gelen spor ve eğlence markaları için bir NFT pazar yeri başlattığını duyurdu.

kripto para borsasi ftxten yeni nft girisimi

Kripto para borsası FTX, Pazartesi günü yaptığı açıklamada önde gelen spor ve eğlence markaları için bir NFT pazar yeri başlattığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX, pazarı oluşturmak için eğlence şirketi Dolphin Entertainment ile ortaklık kuruyor. Dolphin’in yan kuruluşları arasında 42West, Shore Fire Media ve The Door gibi farklı sektörlerden birçok önemli PR şirketi var. 

FTX, pazarın film, televizyon, müzik, oyun, eSpor, mutfak, yaşam tarzı ve yardım sektörlerindeki markalara odaklanacağını tweet’ledi.

FTX.US başkanı Brett Harrison yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Dolphin’in tüm popüler kültür üzerindeki erişimi ve ölçeği bizim için çok etkileyici. Dolphin ile hem içeriğe ve IP’ye erişim yetenekleri hem de her büyük eğlence sektörü için halkla ilişkiler ve etkileyici pazarlamada lider oldukları için pazar yerleri oluşturmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bu, firmanın ilk NFT girişimi değil. FTX, 3 Haziran’da kullanıcıların dijital koleksiyon ürünleri için satın alabileceği, satabileceği ve tutabileceği ve ayrıca token’ları kişisel cüzdanlarına çekebileceği bir pazar yeri başlatmıştı. 

Kripto para borsası, 20 Temmuz’da B Serisi fonlama turunu kapatarak 60’tan fazla yatırımcıdan 900 milyon dolar topladı. Firmaya göre bu fon toplama, FTX’in değerlemesini 18 milyar dolara çıkardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x