Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Paribu’nun Günlük Hacmi 180 Milyon TL’yi Geçti!

Mart ayında yüzde 50'ye yakın değer kaybeden Bitcoin'de (BTC) yaralar sarılırken, Türkiye'nin şu anki en yüksek hacimli kripto para borsası Paribu'nun günlük işlem hacmi 180 milyon TL'yi aştı.

Paribu

Mart ayında yüzde 50’ye yakın değer kaybeden Bitcoin’de (BTC) yaralar sarılırken, Türkiye’nin şu anki en yüksek hacimli kripto para borsası Paribu’nun günlük işlem hacmi 180 milyon TL’yi aştı.

Yazım sırasında 6.300 dolar seviyesinde işlem gören Bitcoin’in kısa süre içerisinde kendini 3.600-3.700 dolar seviyelerinden 6.000 doların üzerine atması Türkiye’de faaliyet gösteren kripto para borsası Paribu’nun hacminin de önemli ölçüde artmasına neden oldu.

CoinMarketCap’in verilerine göre Türkiye’nin şu anki en yüksek hacimli kripto para borsası Paribu’nun hacmi son 24 saatte yüzde 90’dan fazla artışla 180 milyon TL’yi (28.3 milyon dolar) geçti. Paribu bu artışla hacim bakımından Bittrex, Poloniex gibi birçok dev global kripto para borsasının da önüne geçerek 83. sıraya yerleşti.

Paribu Hacim

Diğer yerli kripto para borsalarından BtcTurk’de ise son 24 saatte yaklaşık 100 milyon TL’lik (14.9 milyon dolar) kripto para alım satımı yapıldı. Borsa bu hacimle 100. sırada yer alıyor.

Öte yandan yine CoinMarketCap’in son verilerine göre Waves’de (WAVES) market lideri Paribu.

Waves

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner