Yükleniyor...

Ethereum’un (ETH) Vadeli İşlem Hacminde Ciddi Düşüşler Yaşanıyor

Ethereum (ETH) son birkaç haftadır Bitcoin'in (BTC) fiyat hareketlerini yakından takip ediyor ve bu durum en büyük ikinci kripto varlığı 130 dolarlık seviyede yana doğru alım satım bölgesine soktu.

Ethereum asagi yonlu harekete gecebilir kopya

Ethereum (ETH) son birkaç haftadır Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketlerini yakından takip ediyor ve bu durum en büyük ikinci kripto varlığı 130 dolarlık seviyede yana doğru alım satım bölgesine soktu.

Ethereum son düşüşün ardından ciddi bir toparlanma yaşamasına rağmen, analistler Ethereum’un yakın vadede aşağı yönlü yoğun bir harekete geçmesini yüksek ihtimal olarak görüyorlar. Yazım sırasında 135 dolar seviyesinden işlem gören ETH için 130 dolarlık bölge, direnç bölgesi haline geldi ve bu seviyenin ilerisine gidip gidemeyeceği lider kripto varlık Bitcoin’in eğilimlerine bağlı olduğu analistlerin ortak görüşü.

Skew’in verilerine göre, Ethereum’un vadeli işlem hacmi, tüm büyük borsalarda ciddi bir düşüş yaşadı. Geçmişte de olduğu gibi kripto varlığın fiyat hareketlenmesine en büyük etkenlerden birisi vadeli işlem hacmi olarak gösteriliyor.

2020 yılının ikinci çeyreğine girdiğimiz bu bünlerde piyasa hacmi bakımından en büyük ikinci kripto varlık konumunda bulunan Ethereum’un nasıl bir eğilim göstereceğini ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner