Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Paribu, XRP ve ETH İşlemlerini Başlattı!

Türkiye'nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Paribu, yatırımcılar için yeni yatırım fırsatları oluşturmaya devam ediyor.

Paribu

Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Paribu, yatırımcılar için yeni yatırım fırsatları oluşturmaya devam ediyor. Paribu, yaptığı son atılımla Ripple (XRP) ve Ethereum (ETH) kripto para birimi işlemlerini başlattı.

En son Litecoin (LTC) yatırma ve çekme işlemlerini başlatan Paribu, şimdi de Ripple (XRP) ve Ethereum (ETH) yatırma ve çekme işlemlerini başlattı. XRP ve ETH borsalarının yakında açılması beklenirken, borsa cüzdanına XRP veya ETH çekme veya yatırma işlemleri şu anda yapılabilir durumda.

Paribu Ripple XRP

XRP için minimum yatırma limiti bulunmazken, minimum çekim limiti 10 olarak belirlenmiş. ETH için minimum çekim limiti 0.01 ve minimum yatırma limiti ise 0.001 ETH.

Bunlarla birlikte borsaya gelen iki kullanışlı özellik söz konusu. Bunlardan ilki Gece Modu. Paribu’da Gece Modu’nu açmak veya kapatmak için borsanın sağ üst köşesindeki (isim alanının yanındaki) simgeye tıklamak yeterli.

Paribu Gece Modu

Uzun zamandır beklenen ve bir bakıma geciktiği için eleştirilen yeni özelliklerden diğeri ise Google 2FA. Kullanıcılar hesap güvenliği için Google 2FA (iki adımlı doğrulama) güvenlik katmanını artık Paribu hesaplarında kullanabilirler. Hesap güvenliği için Google 2FA’nın oldukça kullanışlı olduğunu ve Paribu hesapları için kullanımının oldukça önemli olduğunun altını çizelim.

Paribu Google 2FASon olarak, kısa süre önce LTC borsasını açan Paribu’nun bugün 1.000,00 LTC hacmini geçtiği gelen bilgiler arasında.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner