Yükleniyor...

Kripto Para Severlere Yönelik Mobil Oyun: Crypto Crush

Kripto para severler ve oyun tutkunlarının yüzünü güldürebilecek yeni bir oyun, oldukça ilgi çekeceğe benziyor.

feature graphic 1

Kripto para severler ve oyun tutkunlarının yüzünü güldürebilecek yeni bir oyun, oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Mobil oyun şirketi EvoxGames tarafından çıkarılan Crypto Crush, oyunculara görsel zeka ve bulmaca çözümü içerikli bir kripto para oyunu fırsatı sunuyor.

EvoxGames Kimdir?

EvoxGames, yeni kurulmuş bir mobil oyun şirketidir. Özellikle kripto para temalı oyunlara ağırlık vereceğini bildiren EvoxGames, misyonunu ise kripto paraları geniş kitlelere duyurmak olarak belirtiyor.

EvoxGames’in kurucuları Ali İlhan, Barış Büyüktaş ve Doğan Anıl Evci’dir.

Şirketin ilk oyunu Crypto Crush isminde bir bulmaca-eşleştirme oyunudur. Oyunun başlangıç tarihi ise 22 Haziran 2020 olarak belirtilmektedir.

Şu an mobil oyun alanında şirketin ilk oyunu olmasına rağmen, şirket çalışmalarına durak vermeden devam edeceklerini belirtiyor. Şirketin halihazırda birçok mobil oyun çalışması bulunmakta olup; kripto para severler ve diğer oyuncuların da kısa süre sonra bu oyunlara erişimleri sağlanabilecektir.

EvoxGames’in Amacı Nedir?

EvoxGames amacını kripto paraları insanlara daha çok tanıtmak ve kripto paralara olan ön yargıları kırmaya çalışmak olarak nitelendirmektedir. Özellikle kripto paralarla ilgilenen kişilerin, boş zamanlarında kaliteli zaman geçirmesini sağlama amacı gütmektedir.

Crypto Crush Nedir?

Kısaca özetleyecek olursak; aynı renkte coin logolarını eşleştirip patlatmaktır. 4 veya 5 adet coin logosunu bir arada patlatarak, güçlendiricileri birleştirerek de eşleşmeler sağlanabilir. Oyuna her hafta aktif olarak bölümler ekleneceği belirtiliyor.

Bu oyunda eşleştirme ve olasılıkların sınırı yok diyebiliriz. Oyuncuların el-göz koordinasyonları, oyundaki yeteneklerini belirleyecektir.

EvoxGames’in ilk oyunu olma özelliği taşıyan Crypto Crush, şu anda Google Play Store’da Bulmaca Kategorisi Trendlerinde 1. sırada yer alırken; Google Play Store Genel Oyunlar Trendinde ise 16.sırada yer almaktadır.

Crypto Crush’ın Özellikleri

1- Eğlenceli bir şekilde zaman geçirilebilecek, görsel zeka ve bulmaca yeteneklerinin geliştirebileceği yüzlerce bölüm içermektedir.

2- Oyun içi ve oyun dışı birçok ödül kazanma fırsatı bulunmaktadır.

3- Her hafta yeni yarışmalar ile oyuncular için eğlenceli aktiviteler oluşturmaktadır..

4- Çok yakında multiplayer özelliği ile birden fazla kişi ile birlikte oynama fırsatı sunulacağı belirtilmektedir.

5- Çarkı çevirerek, günlük oyun içi ödüller kazanma fırsatı oluşturulmaktadır.

Crypto Crush Nasıl İndirilir?

Crypto Crush oyununu, Google Play Store ve Apple App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Google Play Store:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Evoxgames.cryptocrush&gl=TR

Apple App Store:

https://apps.apple.com/tr/app/crypto-crush/id1517251383?l=tr

Ödüller her hafta güncellenecektir. Ödülleri takip etmek için EvoxGames’i sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Twitter.com/evoxgamesmobile

Instagram.com/evoxgamesmobile

Facebook.com/evoxgamesmobile

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner