Yükleniyor...

Kripto Para Ticaretinde Devrim Yaratmak İçin %100 Altın Destekli Kripto Para Birimi (Sponsorlu)

Kripto para birimlerinin piyasaya sürülmesinden bu yana, istikrar en büyük zorluklardan biri olmuştur.

image1 1

Kripto para birimlerinin piyasaya sürülmesinden bu yana, istikrar en büyük zorluklardan biri olmuştur. Kripto para piyasası o kadar değişken ki dakikalar içinde değişebiliyor. Ayrıca kripto para piyasası hem geleneksel piyasa arz ve talep faktörlerinden hem de diğer dış güçlerden etkilenebilir. Örneğin, geleneksel borsadaki hareket kripto para piyasasını etkiler. Yükselen bir borsa, yatırımcılar paralarını kripto para piyasasından hisse senetlerine götürdükçe kripto paraların değeri düşer.

Kripto paraların oynaklığı ile yatırımcılar varlıklarının güvenliğinden asla emin olamazlar. Bir dakikada bir milyon dolar değerinde olabilirsiniz, sonra yüz milyonlara yükselebilir ve daha sonra hiç hayal bile edemeyeceğiniz daha düşük miktarlara düşebilirsiniz. Bu, bazı yatırımcıların kripto paralara karşı temkinli bir yaklaşım geliştirmesine neden oldu. Yatırım yapanların çoğu, kaybetmeye hazır oldukları paraya sahip olanlardır. 

Şimdi, oynaklık endişelerine bir çözüm bulunursa ne olur?

Oynaklık riskleri olmadan kripto para kazanmanıza izin veren daha kararlı bir token. Asia Broadband, Inc. şirketi AABB Gold Token (AABBG) ile bunu başarmayı hedefliyor. Şirket, değeri %100 fiziki altınla desteklenen yeni kripto parayı piyasaya sürdü. Her 1 AABBG tokeni için 0.1 gram altın var.

Asia Broadband, başta Asya pazarlarında olmak üzere değerli, ana metaller üreten, tedarik eden ve satan yüksek marjlı bir kaynak şirketidir. Mart 2021’de AABBG tokenlerini piyasaya sürdü. Lansmandan sonraki ilk iki hafta içinde 1 milyon dolardan fazla satarak çok başarılı oldu.

Tokenin altınla desteklenmesi, fiyatının fiziksel altının fiyatına sabitlendiği anlamına gelir. Altının yüksek stabilitesi göz önüne alındığında token, Ethereum gibi diğer kripto paralardan daha kararlıdır. Yine de token, piyasa talebine bağlı olarak fiyat artışına açıktır.

En başarılı kripto para birimlerinin çoğu birinci sınıf pazarlamaya güveniyor; ABBG token de bundan farklı değil. Şirket şu anda marka tanıtımı ve token satışlarını artırmak için uluslararası bir pazarlama kampanyası başlatıyor. Ayrıca, AABBG cüzdan işlemlerini artırmayı ve kripto para varlığına daha fazla yatırım için kamu bilincini genişletmeyi umuyor.

Yatırımcılar, iOS veya Android uygulama mağazasında AABB Cüzdanını indirerek ve KYC sürecinden geçerek tokeni satın alabilirler.

Latin Amerika Pazarına Açılmak

El Salvador kısa süre önce kripto para birimlerini yasal bir ihale olarak onayladı. Asia Broadband, artan kripto para erişimi ve işlemleriyle birlikte gelen dalgalanmadan yararlanmaya çalışıyor.

Bu, yaygın mobil ve internet hizmetleri erişiminin aksine El Salvador’da yaklaşık 6 milyon insanla %70’e varan oranda bankacılık olanaklarına erişim yok. Nüfus daha sonra gadget’larını tercih ettikleri finansal hizmetler olarak kripto paralara erişmek için kullanacak.

Diğer konu ise para iadesi ile ilgili. Ülkenin 2 milyondan fazla insanı Amerika Birleşik Devletleri’nde kalıyor. Bu nüfus ülkeye para göndererek GSYİH’sının neredeyse %20’sini oluşturuyor. Bununla birlikte, hizmet ücretleri nedeniyle para neredeyse %50 oranında azalıyor. Ayrıca alıcıların paralarını alması daha uzun sürüyor. Ancak, AABBG ile yüksek işlem maliyetleri ve uzun bekleme süreleri ile mücadele etmek zorunda kalmayacaklar. AABBG, herhangi bir ücret ödemeden anında işlemler yapılabilecek.

AABB, El Salvador’da Orta ve Güney Amerika pazarına giriş kapısı görevi görecek bir açık uydu ofisi kurmayı planlıyor. Ofisi pazarlama ve iş geliştirme üssü olarak da kullanılacak.

AABB Borsasının Planlanan Lansmanı

Eylül ayı civarında şirket, tescilli kripto para borsasını başlatmayı planlıyor. Bu, yatırımcıların AABBG tokenlerini Bitcoin, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi diğer kripto paralarla değiştirebilecekleri bir kripto para ticaret platformu olacak. Platform, çeşitli kripto para varlıklarının satın alınmasını, satılmasını ve depolanmasını destekleyecektir.

Kripto para borsası, Binance ve Coinbase gibi mevcut kripto para borsalarından rekabetle karşı karşıya kalsa da, önemli bir pazar payı kazanması muhtemeldir. Şirket, banka hesabı olmayan nüfusun çoğunu çekmek için agresif pazarlamaya yatırım yaptı. AABBG tokeni, istikrarı nedeniyle de üstün bir kripto para birimidir.

Borsanın lansmanı daha iyi bir zamanda olamazdı. Bir süre devam eden boğa koşusunun ardından, Bitcoin son zamanlarda düşüşe geçti. Değişiklikler o zamandan beri altını daha iyi bir varlık yatırım seçeneği haline getirdi. Altının değeri arttıkça, AABBG’nin %100 altın desteği nedeniyle yükselmesi muhtemeldir. Bu nedenle, AABBG’nin geleceğin kripto parası olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner