Yükleniyor...

Kripto Varlık Yatırımcısı Lark Davis: Ethereum (ETH) Fiyatının Yükselmesi An Meselesi

Kripto varlık yatırımcısı ve YouTuber Lark Davis, Ethereum’un (ETH) beş haneli fiyatlara ulaşma yolunda %190’lık bir ralli için hazır olduğunu söyledi

ethereum 1

Kripto varlık yatırımcısı ve YouTuber Lark Davis, Ethereum’un (ETH) beş haneli fiyatlara ulaşma yolunda %190’lık bir ralli için hazır olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Davis, yeni videosunda, 431.000 YouTube abonesine, piyasa değerine açısından ikinci en büyük kripto varlık Ethereum’un, temel faktörlere bağlı olarak 10.000 doların üzerine çıkmaya hazırlandığını söyledi.

Davis, Ethereum’un fiyatının iki katından fazla olmasının nedenlerinden birinin kripto varlık işlem platformlarındaki arzının düşmesi olduğunu dile getiriyor.

Davis’e göre, borsalardaki lider akıllı sözleşme platformunun arzı, Ethereum sahiplerini merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerinde kilitledikleri veya ETH’lerini NFT satın almak için kullandıkları için geçen yıldan beri düşüş eğiliminde.

Davis, Ethereum fiyatının yükselmesi an meselesi diyerek şöyle konuştu;

“Ethereum’a ayrılan borsa net miktarı yeni bir rekor kırarak 1.2 milyar doların üzerine çıktı. Ethereum dün merkezi borsalardan ayrıldı. Bu akıllara durgunluk veren bir rakam.”

Kripto varlık yatırımcısı, daha önce bir milyar doları aşan Ethereum’un merkezi borsalardan ayrıldığında, fiyatının dört hafta içinde çift hanelere ulaştığını ekliyor.

“İlginç olan durum, Ethereum merkezi borsalardan ayrıldığında, 30 gün içinde %60 arttı.”

Davis ayrıca, Ethereum arzının büyük bir kısmının son 90 gün içinde hareket etmediğini gösteren blockchain analitik firması Glassnode tarafından yapılan araştırmadan alıntı yaparak şunları söyledi;

“Ethereum arzının %87’si üç ay ya da daha uzun süredir zincirde hareket etmedi. Tedarikin %87’si! Bu delilik”

Kripto varlık yatırımcısı, hareket eksikliğinin, diğer faktörlerin yanı sıra Ethereum işlem ücretlerinin yakılması nedeniyle “daha ​​yüksek fiyatlar beklediğinin” bir göstergesi olduğunu söylüyor.

“İnsanlar daha yüksek fiyatlar için Ethereum tutuyorlar, tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında satmıyorlar. Yeni tüm zamanların zirvesine geleceğini biliyorlar. Fiyat keşfinin geleceğini biliyorlar. Şu anda Ethereum’da ekonomik olarak neler olduğunu izliyor ve görüyorlar. Örneğin şu anda Ethereum’un ne kadar yakıldığını görüyorlar.”

Şu anda 1.1 milyar dolar değerinde Ethereum yakıldı ve bu videoyu kaydederken 309.500 daha Ethereum yakıldı.”

Davis ayrıca, 2. katman protokolleri olarak bilinen ölçeklendirme çözümlerinin çoğalmasının, Ethereum’a olan talebi artırdığı için yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“Ayrıca şimdi Ethereum katman-2’lerinin kalktığını görüyoruz. Ethereum katman-2’yi kullanmak için Ethereum’a sahip olmanız gerekir. Ethereum katman-2’deki gaz ücretlerini ödemek için ETH’ye sahip olmanız gerekiyor. ”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x