Yükleniyor...

KuCoin, merkeziyetsiz dijital kimliğe öncülük eden 27. Spotlight IEO’da Lifeform’u tanıttı

Lifeform, güvenli ve sorunsuz merkeziyetsiz dijital kimlik çözümleri sunarak dijital dünyada devrim yaratıyor.

KUCOIN PR 1

Lifeform, güvenli ve sorunsuz merkeziyetsiz dijital kimlik çözümleri sunarak dijital dünyada devrim yaratıyor. Son teknoloji ürünü 3D avatar oluşturma araçları, görsel DID protokolleri ve sağlam bir metaverse motor SDK’sı ile desteklenen yerel bir Web3 merkezi olmayan kimlik sistemi içerir. Lifeform kendini Bitcoin ekosistemini geliştirmeye adamıştır. 2024 yılında başlatılan Lifeform Universal Domain platformu, .btc son ekine sahip sezgisel blok zinciri alan adlarının geliştirilmesini kolaylaştırmaya odaklanmaktadır. Farklı ağlarda kullanıcı tanımlama ve kimlik doğrulamayı basitleştirerek, kullanıcıların birden fazla zincirdeki dijital varlıklarını verimli bir şekilde yönetmelerini sağlarken, tekrarlayan kimlik doğrulamalarını ortadan kaldırarak güvenli ve güvenilir etkileşimler sağlar.

Yaklaşan Spotlight, Lifeform’un 150.000 USDT’lik sabit bir üst sınırda belirlenen ve 3.000 kazanan piyango bileti arasında dağıtılacak 5.000.000 LFT token sunan token satışını içeriyor. 

Katılım detayları

6 Mayıs 2024, saat 10:00 UTC’den başlayarak 12 Mayıs 2024, saat 16:00 UTC’ye kadar KuCoin, kullanıcıların USDT ve KCS bakiyelerinin saatlik anlık görüntülerini kaydedecektir. Bu anlık görüntüler, her katılımcının alabileceği piyango bileti sayısını belirleyecek olan ortalama Net Varlık Değerini hesaplamak için kullanılır. Her kullanıcı için bilet tahsisi, bilet hesaplama dönemi 13 Mayıs 2024 tarihinde saat 10:00 UTC’de sona erdikten sonra onaylanacaktır. Piyango kazananları 14 Mayıs 2024 tarihinde saat 10:00 UTC’de açıklanacak ve tokenlar 15 Mayıs tarihinde saat 08:00 ile 11:00 UTC arasında dağıtılacaktır.

Kullanıcılar uygunluklarını ve bilet tahsislerini Spotlight sayfasından kontrol ederek token satış süreci boyunca şeffaflık ve erişilebilirlik sağlayabilirler.

KuCoin, topluluğunu Lifeform gibi yenilikçi ve yüksek kaliteli projelerle güçlendirmeye, küresel kripto endüstrisinin erişimini ve teknolojik becerisini sürekli olarak ilerletmeye kendini adamıştır.

Daha fazla ayrıntı için lütfen KuCoin Spotlight Duyurusunu ziyaret edin.

KuCoin hakkında

Eylül 2017’de faaliyete geçen KuCoin, Seyşeller’deki operasyonel merkezi ile önde gelen bir küresel kripto para borsasıdır. Kapsayıcılığa ve topluluk eylem erişimine odaklanan kullanıcı odaklı bir platform olarak, 800’den fazla dijital varlık sunar ve şu anda 200’den fazla ülke ve bölgedeki 31 milyon kullanıcısına Spot ticaret, Marj ticareti, P2P Fiat ticareti, Vadeli işlem ticareti ve Staking sağlar. KuCoin, 2023 yılında Forbes tarafından En İyi Kripto Borsalarından biri olarak seçildi ve Finder’ın 2023 Küresel Kripto Para Ticaret Platformu Ödülleri’nde yüksek övgüye değer küresel bir borsa olarak kabul edildi. Daha fazla bilgi için https://www.kucoin.com/.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner