Yükleniyor...

Lionel Messi memecoin reklamı yaptı: Yüzde 500 arttı!

Futbol efsanesi Lionel Messi, Instagram'da bir hikaye paylaşarak WaterCoin (WATER) adlı Solana tabanlı bir memecoin'in reklamını yaptı.

lionel messi bu adam neyin nesii

Futbol efsanesi Lionel Messi, Instagram’da bir hikaye paylaşarak WaterCoin (WATER) adlı Solana tabanlı bir memecoin‘in reklamını yaptı.

Ünlü isimler memecoin piyasasına adeta akın ediyor. Son olarak Lionel Messi’nin de dahil olmasıyla memecoin çılgınlığı farklı bir boyuta ulaştı. WATER ile ilgili Instagram hikayesi yayımlayan futbol efsanesi, memecoin‘de kısa sürede yüzde 500 artışı getirdi. Popüler memecoin yatırımcılarını sevindirse bile son zamanlarda çok fazla değer kaybettiği için tepki görmeye devam ediyor.

memecoin kripto para lionel messi

Memecoin çılgınlığa Lionel Messi dahil oldu

Memecoinlerde yaşanan astronomik hareketler, genellikle bir temele bağlı olmadığından dolayı büyük riskler barındırıyor. Örneğin son birkaç günde yüzde 90’a yakın düşen WATER, son gelişmeyle birlikte dakikalar içinde yüzde 500 artış kaydetti.

Yine de bu durum, yatırımcıları şans ile kâr elde etme umuduyla önemli riskler almaktan caydırmıyor. Memecoin’lerin popülaritesi kripto topluluğunda tartışmalara yol açıyor. Yatırımcıların bir kısmı, yarattıkları kötü imaj ve kurumların baskısı nedeniyle memecoin’ler hakkında olumsuz görüşe sahip. Diğer bir kısmı ise ise memecoin’lerin faydalı olduğunu, sektöre para girişis sağladığını ve yüksek kazanç fırsatları sunduğunu belirtiyor.

Lionel Messi’nin reklamını yaptığı WATER, son 24 saatte yüzde 170 değer kazandı. WaterCoin an itibarıyla 0.0009337 dolardan el değiştiriyor. Söz konusu memecoin, 6,7 milyon dolar likidite ve 68,2 milyon dolar piyasa değerine sahip. 

lionel messi memecoin water

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner