Yükleniyor...

Manta Network (MANTA) için airdrop sesleri yükseldi!

423 milyon dolar toplam kilitli varlığa (TVL) sahip Manta Network (MANTA), yeni bir airdrop ile dikkatleri üzerine çekti.

airdrop manta network

423 milyon dolar toplam kilitli varlığa (TVL) sahip Manta Network (MANTA), yeni bir airdrop ile dikkatleri üzerine çekti.

Kripto para piyasası son birkaç haftada çalkantılı süreçler geçirdi. Grayscale’in yarattığı manipülasyon ve BTC’de peş peşe gelen kâr satışları, kripto piyasasını olumsuz etkiledi. Kripto para birimlerinde düşüşler meydana gelirken, yatırımcıların ilgisi farklı yönlere kaymaya devam etti. Birçok kripto yatırımcısı, özellikle Celestia’nın gerçekleştirdiği airdrop’tan sonra yeni airdrop’ları arıyor.

Pyth Network (PYTH) stake edenlerin airdrop alacağı yönündeki beklentilerden sonra bir başka beklenti de Manta Network’te (MANTA) oluştu. Manta Network ekosisteminde yer alan bir proje, MANTA tutanlara airdrop yapacağını duyurdu.

Manta Network (MANTA) ekosistem gelişimiyle yükseliyor

Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen Manta Network (MANTA), airdrop duyurusu ve ekosistem gelişimiyle ivme kazandı. MANTA, son 24 saatte yüzde 20’ye yakın yükseliş yaşadı.

Manta Network, sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Proje ekibi, özellikle X platformu üzerinden yaptığı paylaşımlar ile yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Top 7 ICO, X platformundan yaptığı paylaşımda toplam kilitli varlık (TVL) değerine göre en iyi projeleri sıraladı. Popüler kripto projesi Manta Network, 423 milyon dolar TVL ile listede ilk 10’da yer aldı. Manta Network’teki hızlı büyüme, ekosisteminde yer alan projelerden kaynaklandı.

Manta Network, ekosisteminde yer alan bazı projelerin TVL değerlerini de takipçileriyle paylaştı. Manta ekosisteminde yer alan LayerBank 303 milyon TVL’yi bünyesinde barındırıyor. LayerBank, Manta ağındaki en büyük protocol olarak öne çıkıyor. LayerBank’ı Shoebill Finance takip ediyor. Shoebill Finance TVL’si ise 54 milyon dolar seviyesinde. Manta Network, ekosistemdeki diğer projelerden de 50 milyon doları aşkın yakın TVL elde ediyor.

Hızlı bir şekilde ekosistemini büyüten Manta Network’te airdrop furyası da oluşmaya başladı. Manta Network, Yuliverse (ART) adlı kripto projesinin MANTA topluluğuna airdrop gerçekleştireceğini duyurdu.

Yuliverse, airdrop kampanyasını başlattığını ve katılımcıların daha fazla puan kazanması için MANTA tutması gerektiğini belirtti. Binlerce kişinin ilgi gösterdiği tweet, Manta Network tarafında yeni bir hype’ı yarattı. Pyth Network’ten sonra airdrop beklentisi Manta Network’e kaymaya başladı.

MANTA grafik

MANTA, düşen kripto piyasasında güçlü bir fiyat yapısı oluşturdu. Ekosistem gelişimi ve airdrop duyurusu, MANTA’nın 2,70 doları test etmesine katkı sağladı. MANTA, hype’ı arkasına alması halinde 3 dolar seviyesine kadar bir yükseliş gerçekleştirebilir. Bu noktada, diğer ekosistem projelerinin de MANTA tutan yatırımcılara airdrop yapacağını duyurması etkili olacaktır.

Yuliverse’ten sonra birçok kripto projesinin MANTA tutanlara airdrop yapabileceği, yatırımcıların ilgisini ve beklentisini artırıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner