Yükleniyor...

Manta Network (MANTA) için beklentiler yüksek!

Son günlerde düşüş yönlü ilerleyen Manta Network (MANTA), önemli destek noktalarını test ediyor.

manta network grafik

Son günlerde düşüş yönlü ilerleyen Manta Network (MANTA), önemli destek noktalarını test ediyor.

Kripto para birimleri, gün içerisinde düşüş yönlü fiyat hareketliliği sergiledi. Bitcoin’in (BTC) güven vermeyen fiyat yapısı, altcoin’leri karamsar bir havaya soktu. Özellikle majör coin’lerde geri çekilmeler dikkat çekti.

Kripto para piyasasının yeni aktörlerinde de önemli düşüşler meydana geldi. ZetaChain (ZETA) büyük bir hayal kırıklığı yaratırken, Manta Network (MANTA) yatırımcıları düşüş nedeniyle tedirgin oldu.

MANTA, düşüş yönlü ilerleyişinde önemli destek noktalarını test etti.

Manta Network (MANTA) düşüşü sürecek mi?

Kripto para piyasasının yeni oyuncularından Manta Network (MANTA), 31 Ocak tarihinden bu yana düşüş yönlü trend içerisinde hareket ediyor. MANTA yatırımcıları, popüler kripto para biriminin düşüşünün ne zaman sona ereceğini merak etmeye başladı.

MANTA, 31 Ocak tarihinde 3,80 doların üzerine yükseldi. Popüler kripto para, özellikle stake sistemi ve airdrop furyası nedeniyle ön plana çıktı. Manta Network ağı 1,5 milyar dolar TVL’yi (toplam kilitli varlık) aştı. Tüm metrikler Manta Network için olumlu sinyaller verirken, MANTA fiyatındaki düşüş şaşırttı.

Manta Network Grafik analiz

MANTA, önemli bir direnç noktası olan 2,675 doların altında işlem görüyor. Popüler kripto para birimi, bu noktayı aşması ve üzerinde kalması halinde 2,8990 doları test edebilir. 2,8990 dolarda yer alan direnç noktası kırılması zor bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. MANTA’nın 2,8990 doları kırması halinde fiyat kısa sürede 3,15 dolara yükselebilir. MANTA, 3,15 ila 3,26 dolar dirençlerini aşması halinde tekrar 3,5 dolar seviyesine yaklaşabilir.

MANTA, düşüş yönlü ilerleyişinde 2,47 dolar ile 2,32 dolarda yer alan destek noktalarını korumaya çalışabilir. Bu bölgeler korunamazsa MANTA, düşüş trendini devam ettirerek 2,198 dolara kadar gerileyebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner