Yükleniyor...

XAI de stake furyasında: Yoğun ilgi gösterildi

Arbitrum ağında piyasaya sürülen ve Offchain Labs tarafından desteklenen XAI, stake sinyaliyle dikkat çekti.

XAI blokzincir

Arbitrum ağında piyasaya sürülen ve Offchain Labs tarafından desteklenen XAI, stake sinyaliyle dikkat çekti.

Kripto para piyasasında son dönemin en önemli furyası stake’ler ve airdrop’lar oldu. Celestia ve AltLayer gibi birçok kripto projesi, blokzincir üzerinden stake işlemi yapanlara airdrop dağıttı. Bu furyanın içerisinde yer almak isteyen kripto girişimleri de stake konusu üzerinde durmaya başladı.

Katman-3 oyun blokzinciri olarak piyasaya sürülen XAI, büyük bir beğeni topladı. XAI, oluşturduğu sosyal ilgiye de güvenerek stake furyasına katılacağının sinyalini verdi. Ekibin yaptığı duyuru ile birlikte XAI fiyatı yüzde 10’a yakın yükseliş gerçekleştirdi.

XAI, stake duyurusu ile yükselişe geçti

Arbitrum ağının piyasa değerine göre en büyük oyun blokzinciri XAI, yaptığı son duyuru ile birlikte önemli bir yükselişe ev sahipliği yaptı.

Arbitrum’un geliştirici ekibi olan Offchain Labs’ın desteklediği XAI, katman-3 blokzinciri oluşturmaya odaklandı. Proje, oyun dünyasını katman-3 blokzinciri aracılığıyla merkeziyetsiz hale getirmeyi hedefliyor.

Ekosistemine odaklanan XAI, son zamanların en çok değer kazanan kripto para birimi oldu.

XAI grafik analiz

XAI, X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda stake sistemini başlatmayı planladığını ve bu sistemin Celestia benzeri olacağını açıkladı. Bu duyuru, kısa sürede binlerce kişinin ilgisini çekti.

CoinMarketCap verilerine göre, XAI’nin son 24 saatteki işlem hacmi 80 milyon dolar seviyesinde. Ayrıca XAI, 235 milyon dolar piyasa değerine sahip.

Popüler kripto para birimi, stake furyasını arkasına aldığı sürece yükseliş yönlü trendini devam ettirebilir. XAI, 0,8669 dolar bölgesinde yer alan direnç noktasını aşması halinde boğa trendine odaklanabilir. XAI, 0,8669 doların üzerinde kalıcı olursa sonraki direnç noktası 0,9240 doları test edebilir. XAI’nin majör direnç bölgesi ise 1 dolar seviyesinde.

Diğer taraftan XAI, olası düşüş senaryosunda 0,7867 dolar ve 0,7350 dolar desteklerini test edebilir. Bu destek bölgelerini kaybetmesi halinde XAI, 0,6650 dolara düşüş yaşayabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner