Mark Mobius, Bitcoin Fiyatında Düşüş Bekliyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Mark Mobius, Bitcoin Fiyatında Düşüş Bekliyor

Mobius Capital Partners LLP'nin kurucu ortağı Mark Mobius, Bitcoin (BTC) fiyatındaki sonraki hedefinin 10 bin dolar seviyeleri olduğunu belirtti.

Mark Mobius Bitcoin Fiyatinda Dusus Bekliyor

Mobius Capital Partners LLP‘nin kurucu ortağı Mark Mobius, Bitcoin (BTC) fiyatındaki sonraki hedefinin 10 bin dolar seviyeleri olduğunu belirtti.

Kripto endüstrisi, son FTX olaylarının ardından toparlanma sürecine girdi. Ancak kripto para piyasası, ayı trendinde hareketliliğini sürdürüyor. Piyasanın geçirdiği bu sancılı günlerde, projelerin geleceği de merak konusu oldu. Birçok yatırımcı, bu bölgelerin dip olduğuna inanıyor. Diğer taraftan, Bitcoin için 10 bin dolar seviyelerini bekleyenlerin sayısında da artış yaşanıyor. Son olarak Mobius Capital’in kurucu ortağı Mark Mobius, kripto paralar hakkında konuştu.

Mark Mobius, Bitcoin Fiyatına Şaşırdı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü yatırımcı ve Mobius Capital kurucu ortağı Mark Mobius, son yaşanan FTX olaylarına Bitcoin (BTC) fiyatının direnç göstermesine şaşırdığını belirtti.

Singapur’da röportaj veren Mobius, Bitcoin için sonraki hedefinin 10 bin dolar seviyeleri olduğunu aktardı. Ayrıca Mobius, kendi parasını veya müşterilerinin parasını kripto paralara yatırmayacağını da sözlerine ekledi.

Yatırım tarafında yıllarını harcayan Mobius, kripto paraların devamlılık göstereceğinin altını çizdi. Mobius, halen daha maksimalist yatırımcıların olmasını gerekçe gösterdi.

Son olarak FTX olaylarına değinen Mobius, bu olayların etkisine rağmen BTC fiyatının direnç göstermesine şaşırdığını aktardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x