Yükleniyor...

Memecoin (MEME) atak yaptı: Yüzde 40’dan fazla yükseldi!

Kripto piyasasının yeni projelerinden Memecoin (MEME), gün içerisinde atağa kalkarak yüzde 40'dan fazla yükselişe imza attı.

Memecoin MEME

Kripto piyasasının yeni projelerinden Memecoin (MEME), gün içerisinde atağa kalkarak yüzde 40’dan fazla yükselişe imza attı.

Binance’e son listelenen kripto projelerinden birisi olan Memecoin, yoğun ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Binance’te listelenen Dogecoin, Shiba Inu ve Floki’den sonra dördüncü memecoin olan Memecoin, büyük beklentileri de arkasında topladı. Memecoin projesinin ilerileyişinde, piyasa koşullarının pozitif olması da büyük bir etmen oldu.

Projenin yerel token’ı olan MEME, gün içerisinde sansasyonel bir yükselişe imza attı. MEME, yüzde 40’dan fazla bir yükseliş ile günün en çok yükselen kripto para birimlerinden birisi oldu.

Memecoin (MEME) zirveye oynuyor

Popüler memecoin projesi Memecoin (MEME), gün içerisinde yüzde 45’lik bir yükselişe ev sahipliği yaptı. Bu yükseliş, MEME token’ı günün en çok konuşulan kripto para birimlerinden birisi haline getirdi.

MEME, 9 Kasım tarihinde 0,0015740 dolara düşerek tepkileri üzerine çekmişti. Bu tarihteki düşüş, boğa koşusunun sona erdiğini ve MEME fiyatının daha fazla düşeceğini düşündürttü. Ancak MEME, piyasa koşullarının pozitife dönmesiyle birlikte sansasyonel bir çıkışa imza attı. MEME, 0,0015740 doları dip bölgesi olarak belirledi ve bu bölgeden yüzde 100’e yakın yükseliş sağladı. Dört günde gerçekleşen bu yükseliş, akıllara yeni bir memecoin furyasını getirdi. Geçtiğimiz günlerde SHIB tarafında da yüzde 10’luk bir yükseliş yaşanmıştı.

Memecoin MEME grafik

MEME, büyük çıkış yaşadığı 13 Kasım itibariyle, düşüş yönlü beklentileri de çoğalttı. Birçok görüş, MEME tarafındaki fiyat hareketinin suni olduğunu ve şiddetli geri çekilmenin meydana gelebileceğini belirtti. MEME boğa koşusunu sürdürürse, 0,02950 doların üzerinde kalıcılık sağlayabilir. Fiyatın bu bölgede kalıcılık sağlaması durumunda, MEME için 0,031 dolar ön plana çıkabilir. 0,031 dolar direnci satış baskısının yoğun olacağı bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. Bu bölgenin aşılması halinde MEME, 3 Kasım’dan bu yana en yüksek fiyat noktasını belirleyebilir. MEME için sonraki hedef 0,035 dolar olacaktır.

Diğer taraftan MEME, satış baskısının yoğunlaşması ve piyasa koşullarının negatife dönmesiyle şiddetli bir şekilde geri çekilme yaşayabilir. MEME tarafındaki geri çekilme, 0,027150 dolar destek noktasını çalıştırabilir. Bu destek noktasının kaybedilmesi halinde, MEME fiyatı kısa sürede 0,024 dolara kadar geri çekilebilir. Tüm bu düşüş senaryosunda, ana destek noktası ise 0,021850 dolar olacaktır. Bu bölge alıcıların baskın olabileceği kritik bir fiyat seviyesi olarak dikkat çekiyor. 0,021850 dolar desteğinin de kaybedilmesi halinde, MEME için yükseliş trendi sona erecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner