Yükleniyor...

Ethereum’da (ETH) hareketli saatler: Fiyata etki eder mi?

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin'in de katılım sağladığı ETH Günü etkinliği, fiyat yapısıyla ilgili olası değişiklikleri akıllara getirdi.

Fotoram.io 51

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in de katılım sağladığı ETH Günü etkinliği, fiyat yapısıyla ilgili olası değişiklikleri akıllara getirdi.

Haberin yazımı itibariyle aktif bir şekilde devam eden ETH Günü etkinliği, kripto tutkunlarını bir araya getirdi. Etkinlik, Ethereum çerçevesinde çeşitli sunumlar ve yetkili isimlerin söyleşileriyle dikkat çekti. Birçok faaliyette üzerine koyarak ilerleyen altcoin’lerin öncüsü, etkinlik eşliğinde büyük bir ivme yaklayabilir mi? Teknik analiz tarafında nasıl bir hareket gözlemleyebiliriz?

2100 dolar kırıldığı zaman iştah artar!

1500 dolardan beri neredeyse tam gaz yükselen altcoin’lerin lideri, en önemli direnç seviyelerinden birisine geldi. Bu yükseliş sürecinde altcoin piyasasına itici bir güç olan ETH, 2130 doların üzerine yerleştiği sürece sırasıyla 2160 – 2203 ve 2300 doları hedefleyebilir. 2300 dolara yükseldikten sonra alıcıların aynı iştah seviyesini koruyabilmesi altcoin’lerde inanılmaz bir yükseliş sürecini beraberinde getirebilir.

BTC’nin geri çekilmesi veya sektör bazında bir Fud haber, doğal olarak ETH fiyatını sarsacaktır. Bu tarz bir durumda gevşeme beklenebilecek seviyeler sırasıyla 2056 – 2020 – 1970 – ve 1915 dolardır. 1915 doların alıcılar tarafından korunamaması, daha büyük düşüşleri tetikleyebilir.

Ekran Resmi 2023 11 13 13.00.12

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner