Yükleniyor...

MetaMask, Yeni Özellik Yayınladı

Kripto para cüzdanı MetaMask, yeni özelliğini aktive etti.

metamask oltalama saldirisi

Kripto para cüzdanı MetaMask, yeni özelliğini aktive etti.

MetaMask, yeni özelliği ile kullanıcılara farklı ödeme yöntemleriyle kripto para alım satımı yapmasını sağlıyor. Yeni özellikle birlikte kullanıcılar kredi kartı ve PayPal ile kripto para alımı yapabilecek.

MetaMask, Sistemine Kredi Kartlarını Entegre Etti

MetaMask, kripto para birimi kullanıcıları için fiat para birimleriyle kripto satın alma işlevini başlattı. Bu yeni özellik, kullanıcıların banka veya kredi kartları, PayPal ve banka havaleleri gibi çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak çok çeşitli kripto para birimlerini satın almalarına olanak tanıyor.

Şirket bu durumu bir Tweet ile duyurdu.

Yeni “Kripto Satın Al” özelliği, Ethereum, Polygon, Arbitrum, Binance Smart Chain, Avalanche Contract Chain, Fantom, Optimism ve Celo gibi sekiz farklı ağda 90’dan fazla token sunacak. Hizmet 189’dan fazla ülkedeki kullanıcılara sağlanacak.

MetaMask kullanıcıları, özelliğe erişmek için cüzdanlarını Portföy Dapp’ına bağlayabilir veya MetaMask uzantı cüzdanındaki “Satın Al” düğmesine tıklayarak gerçekleştirecek. Oradan, kullanıcılar bölgelerini, ödeme yöntemlerini ve satın almak istedikleri token’ı ve ağı seçebilecekler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x