Miami Belediye Başkanı Suarez Çin Hakkında Konuştu • Coinkolik
Yükleniyor...

Miami Belediye Başkanı Suarez Çin Hakkında Konuştu

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez Bitcoin hamleleri ve piyasadaki son gelişmeler hakkında konuştu.

miami belediye baskani bitcoin btc elon musk ve portfoyu hakkinda konustu

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez Bitcoin hamleleri ve piyasadaki son gelişmeler hakkında konuştu. 

Francis Suarez, Anthony Pompliano’nun Best Business Show programına katıldı. Suarez belediye çalışanlarına Bitcoin ile ödeme yapılması ve Bitcoin ile vergi ödenmesi gibi çalışmalarının başladığını söyledi. Belediye başkanı çalışmaların Ekim ayı sonuna kadar tamamlanmasını beklediklerini belirtti.

“Şimdi Ekim ayında ‘teklif talebi’ olarak adlandırılan şeyi yayınlamak üzereyiz – bu şekilde satıcıları seçmemiz gerekiyor – ve çalışanlarımıza Bitcoin olarak ödeme yapmamıza ve ücret olarak Bitcoin’i kabul etmemize izin verecek bir satıcımız olacak.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Suarez şu anda vergilerin BTC ile nasıl ödeneceğini araştıran bir ilçe komisyon üyesine sahip olduklarının altını çiziyor:

“Bitcoin ile yapmak istiyoruz çünkü bildiğimiz ve güvendiğimiz şey bu. Bunun en doğrulanabilir ve en güvenilir ağ olduğunu düşünüyoruz.”

Çin Büyük Hata Yaptı

Suarez, Çin haberlerini de değerlendirdi ve Çin’in kripto varlık işlemlerini yasa dışı ilan ederek büyük bir hata yaptığını söyledi. 

Bitcoin destekçisi belediye başkanı ayrıca ABD’li senatör Toomey gibi ABD’nin bundan yararlanması gerektiğine inanıyor. Suarez’e göre ABD, daha fazla madenciyi ülkeye çekerek bundan daha fazla yararlanma potansiyeline sahip görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x