Yükleniyor...

Michael Saylor, Bitcoin’i (BTC) Neden Desteklediğini Açıkladı

MicroStrategy CEO’su ve Bitcoin yatırımcısı Michael Saylor, lider kripto para birimi Bitcoin’i, bu kadar çok desteklemesinin nedenini açıkladı.

Michael Saylor Bitcoin

MicroStrategy CEO’su ve Bitcoin yatırımcısı Michael Saylor, lider kripto para birimi Bitcoin’i, bu kadar çok desteklemesinin nedenini açıkladı. Saylor, enflasyonun tehlikelerine karşı kritik bir koruma sağladığı için Bitcoin’i desteklediğini söyledi.

“Bitcoin, Enflasyona Karşı Bir Çözüm”

bitcoin

Bloomberg Technology ile konuşan MicroStrategy Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Saylor, BTC’nin enflasyona karşı çözüm olduğunu söyleyerek Elon Musk yönetimindeki Twitter’ın, kripto para topluluğu için ne ifade edebileceği konusundaki düşüncelerini de paylaştı.

Bitcoin’in bir süredir dar bir aralıkta işlem gördüğünü ve 40.000 dolarlık fiyat aralığından hareket etmediğini aktaran Saylor, tüm bunların zaman çerçevesi açısından bir perspektif sorunu olduğunu belirtti. Saylor, şöyle konuştu;

“MicroStrategy’nin Bitcoin’i ilk satın aldığı zamana giderseniz, bu oran %400’e kadar çıkıyor ve Bitcoin, Nasdaq’tan, altından veya satın alabileceğiniz diğer varlıklardan daha iyi performans gösterdiğini görüyorsunuz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x