Yükleniyor...

Michael Saylor, Bitcoin’in 500.000 Dolara Ulaşabileceğini Söyledi

Bitcoin maksimalisti Michael Saylor, Bitcoin'in altının piyasa değeriyle eşitlenmesi durumunda önümüzdeki on yıl içerisinde 500.

michael saylor

Bitcoin maksimalisti Michael Saylor, Bitcoin’in altının piyasa değeriyle eşitlenmesi durumunda önümüzdeki on yıl içerisinde 500.000 dolara ulaşabileceğini öngörüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MicroStrategy kurucusu, 69.000 dolarlık ATH seviyesinin ise önümüzdeki 4 yıl içinde aşılabileceğini tahmin etti.

Michael Saylor, Bitcoin’i Savunmayı Sürdürüyor

Saylor’ın şirketi MicroStrategy, kurumsal açıdan en fazla Bitcoin’e sahip olan şirket konumunda yer alıyor. Şirket, birkaç gün önce 301 BTC daha satın alarak, Bitcoin miktarını artırmayı sürdürdü.

Piyasalardaki krize rağmen Saylor, Bitcoin konusunda iyimser olmaya devam ediyor. Ona göre varlık önümüzdeki dört yıl içinde ATH seviyesi olan 69.000 doları geride bırakacak.

Michael Saylor, varlığın önümüzdeki on yıl içerisinde altının piyasa değeriyle eşitlenmesi halinde 500.000 doları görebileceğini söyledi.

“Bitcoin için bir sonraki adım, egemen olmayan bir değer deposu olarak altını değiştirmektir”

İki varlık arasındaki büyük piyasa değeri farkına rağmen (altın yaklaşık 11 trilyon dolar, Bitcoin ise 365 milyar dolar) Saylor, Bitcoin’i tercih etmeyi sürdürüyor.

Saylor, geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada Bitcoin’in altından 50 kat daha iyi olduğunu söyledi. Geçtiğimiz aylarda bu açıklamanın üzerine koyan Saylor, “altından ve altının olmak istediği her şeyden açıkça daha iyi” ifadelerini kullandı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x