Microsoft ve Axelar ortaklık kurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Microsoft ve Axelar ortaklık kurdu

Teknolojinin başlıca isimlerinden olan Microsoft, blockchain çözümleri geliştirmek amacıyla Axelar ile iş birliğini duyurdu.

microsoft

Teknolojinin başlıca isimlerinden olan Microsoft, blockchain çözümleri geliştirmek amacıyla Axelar ile iş birliğini duyurdu.

Microsoft, blockchain teknolojisine yönelik hizmetler geliştirmek üzere Axelar ile iş birliği yaptı. Microsoft Azure Marketplace ile geliştiriciler, uygulamaları farklı blockchain ağlarında etkin kılabilecek. Uygulamalar, Axelar‘ın General Message Passing çapraz zincir yazılım platformunda yer alacak. Ayrıca sistem içerisine, AxelarJS’de yer alan geliştirici araçlarda dahil olacak.

Universite Ogrencileri Blockchain Expo Worldde Uzman Isimlerle Bulusuyor

Microsoft, blockchain faaliyetlerini artırıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Microsoft Web3 ve AI İş Geliştirme Direktörü Daniel An, blockchain entegrasyonunu genişletmek ve müşterilere değerli çözümler sunmak amacıyla Axelar ile ortaklık kurmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Ek olarak Daniel An, kuruluşların blockchain teknolojisini benimsemelerini ve operasyonlarını dönüştürmelerini sağlayabileceklerini belirtti.

Microsoft, geçtiğimiz aylarda blockchain çözümleri sunmak için Ankr ile ortaklık yapmıştı. Microsoft, Ankr iş birliği ile blockchain veri erişimine ihtiyaç duyan işletmeler için Web3 altyapısı sağlama hizmetlerini geliştiriyor. Axelar ile de farklı zincirler arasında güvenli iletişim kurmayı hedefleyen bir blockchain sistemidir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x