Yükleniyor...

Bitget, VIP Hizmet ile Faaliyetlerini Güçlendiriyor

Bitget, üstün ticaret deneyimi sağlama taahhüdüne bağlılığını pekiştirmek amacıyla Türk kripto kullanıcıları için özel VIP Deneyimi Etkinliği sunuyor.

bitget logo 1

Bitget, üstün ticaret deneyimi sağlama taahhüdüne bağlılığını pekiştirmek amacıyla Türk kripto kullanıcıları için özel VIP Deneyimi Etkinliği sunuyor. Bu girişim, Bitget’in kullanıcılarına ödüllendirici ticaret ortamı sunma konusundaki kararlılığını yansıtırken, bölgedeki hizmetlerini geliştirmek için stratejik adım olacak.

Kullanıcılarına sorunsuz ve güvenli bir kripto işlem deneyimi sunmak için hizmetlerini geliştirmeyi sürdüren Bitget, Türk pazarına özel olaraktasarlanmış VIP Deneyimi Etkinliği başlatıyor. 5 Ağustos tarihine kadar gerçekleştirilecek kampanya, Türk kullanıcılara Bitget platformunda VIPstatüsünün ayrıcalıklarını deneyimleme fırsatı sunacak. Bitget, bupromosyonun bir parçası olarak VIP1 statüsü için eşik değerini düşürecek.

Kullanıcılar, artık VIP ticaretinin ayrıcalıklarına sadece minimum toplam varlık değerlerini koruyarak VIP deneyimine katılabilecek.“Türk kullanıcıların daha ödüllendirici ve sorunsuz bir ticaret ortamına erişmelerinin yolunu açıyoruz”Konuyla ilgili açıklamada bulunan Bitget Yöneticisi Gracy Chen, “Buözel VIP Deneyimi Etkinliği ile Türk kullanıcıların daha ödüllendirici vesorunsuz bir ticaret ortamına erişmelerinin yolunu açıyoruz.

bitget yo neticisi gracy chen 1 1

Bu etkinlik,bölgedeki en öngörülü yatırımcılar ile doğrudan etkileşimde bulunmamıza ve onlardan öğrenmemize olanak tanıyacak. Misyonumuz, topluluklararacılığıyla daha fazla kişinin kripto para birimlerini benimsemesini teşvik etmek. Daha fazla kişiyi katılmaya davet etmek için farklı yaklaşımlarbenimsiyoruz ve geleceği inşa etme vizyonumuzu ileriye taşırken kripto meraklılarına daha fazla fayda sağlıyoruz” dedi.

VIP deneyimini daha da güçlendiren Bitget, var olan VIP kullanıcılarına arkadaşlarını Bitget VIP topluluğuna getirmeleri durumunda ödüller sunuyor. Kampanya ayrıca, diğer platformlarda VIP statüsüne sahip kullanıcılara ek ayrıcalıklar sunarak, onların Bitget’te geliştirilmiş VIP statüsünden yararlanmalarına olanak tanıyor. Bitget, çeşitli yerel ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullanıcı deneyimini önceliklendirerek onlar için daha etkileyici ve ödüllendirici bir ticaret platformu yaratıyor. Kampanya, Bitget’in Türk pazarındaki konumunu güçlendirmeyi ve yerel ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş premium hizmetler sunmayı amaçlıyor.

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, temel özellikleri olarak yenilikçi ürünler ve sosyal işlem hizmetleri ile dünyanın lider ilk beş kripto para borsası arasındadır. 100’den fazla ülke ve bölgede 8 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren borsa, güvenli, tek noktadan işlem çözümü sunarak kullanıcıların daha akıllı işlem yapmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder.

Ek olarak, aralarında efsanevi Arjantinli futbolcu Lionel Messi, lider İtalyan futbol takımı Juventus ve resmi eSpor etkinlikleri organizatörü PGL’nin de bulunduğu güvenilir partnerlerle yaptığı iş birlikleri aracılığıyla bireylere kriptoyu benimsemeleri için ilham veriyor. Coingecko’ya göre, Bitget şu anda en iyi 5 vadeli işlem platformu ve en iyi 10 spot işlem platformu arasında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner