Yükleniyor...
Sponsored

MicroStrategy CEO’su Saylor, Daha Fazla Bitcoin Almanın Yollarını Aramaya Devam Ediyor

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, şirketin bilançosundaki Bitcoin miktarını artırmak için alternatif yöntemler düşünmeye devam ediyor.

microstrategy ceosu saylor daha fazla bitcoin almanin yollarini aramaya devam ediyor

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, şirketin bilançosundaki Bitcoin miktarını artırmak için alternatif yöntemler düşünmeye devam ediyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin topluluğunun önde gelen isimlerinden biri olan Michael Saylor, Bloomberg ile bir röportaj gerçekleştirdi. Saylor röportajda MicroStrategy hisselerinin (MSTR) Grayscale gibi diğer borsada işlem gören araçlara göre daha iyi bir alternatif olduğunu söyledi. Saylor ayrıca MSTR’nin, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından onaylanan bir spot ETF’ten bile faaliyet gösteren bir şirket olarak ücret talep etmediğinden daha çekici olabileceğini öne sürdü. Saylor konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Pozitif getirisi olan spot yatırım ile kaldıraçlı bir Bitcoin oyunu arıyorsanız, o zaman MicroStrategy şehirdeki tek oyundur.”

Satın Almaya Devam Edecek

Saylor ayrıca şirketin Bitcoin almaya devam edeceğini ve gelecekte büyük Bitcoin alımları yapmak için alternatif yöntemler düşündüğünü söyledi:

“Muhtemelen en çekici ve ilginç olanı, şu anda taahhüt edilmemiş olan 110.000 Bitcoin’den verim elde etmek veya bu 110.000 Bitcoin’e karşı borç almak ve ardından bunu daha fazla Bitcoin’e yeniden yatırmaktır.”

Diğer taraftan şirketin henüz herhangi bir karar vermediğini ve herhangi bir planın risk parametrelerine göre test edileceğini ekledi. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x