MicroStrategy CEO'su Saylor: Düzenlemeler Bitcoin'e (BTC) Yarayacak • Coinkolik
Yükleniyor...

MicroStrategy CEO’su Saylor: Düzenlemeler Bitcoin’e (BTC) Yarayacak

MicroStrategy CEO’su ve Bitcoin destekçisi Michael Saylor, kripto varlık düzenlemeleri hakkında konuştu.

microstrategy ceosu saylor duzenlemeler bitcoine btc yarayacak

MicroStrategy CEO’su ve Bitcoin destekçisi Michael Saylor, kripto varlık düzenlemeleri hakkında konuştu. Saylor’a göre Bitcoin, düzenlemelerden yarar sağlayacak. 

Bloomberg yakın zamanda Michael Saylor ile bir röportaj gerçekleştirdi. Saylor röportajda uygun düzenleyici kuralların Bitcoin için oldukça faydalı olacağını söyledi. Bitcoin’i kurumlar için yatırım yapılabilir tek varlık olarak nitelendiren Saylor, alandaki netliğin tüm piyasada olumlu bir etkiye sahip olacağını kaydetti. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Saylor ayrıca düzenlemelerin Bitcoin’in volatilitesini azaltabileceğini ve halk arasındaki popülerliğini artırabileceğini düşünüyor. Ona göre düzenlemeler kurumsal benimsenmenin de kısa bir süre sonra hızlanmasına neden olacak:

“Netliğe ihtiyaç var. Sektördeki kripto varlık düzenlemeleri ve netlik, Bitcoin alanındaki volatiliteyi azaltacak ve halkın Bitcoin’e olan güvenini artıracaktır.”

Saylor Bitcoin’i “30 yıl boyunca elde tutulabilecek bir değer deposu olarak tanımlıyor. Solana ve Ethereum gibi diğer projelerde para olmasına rağmen çok fazla da risk olduğunu ekliyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x