Mike McGlone, Bitcoin (BTC) ETF'inin Önümüzdeki Ay Onaylanabileceğini Söyledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Mike McGlone, Bitcoin (BTC) ETF’inin Önümüzdeki Ay Onaylanabileceğini Söyledi

Bloomberg Intelligence'ın kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC) ETF'i hakkında konuştu.

etf bitcoin

Bloomberg Intelligence’ın kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC) ETF’i hakkında konuştu. McGlone’a göre SEC, Ekim ayı sonlarında bir Bitcoin ETF’ini onaylayabilir.

McGlone’a göre ABD’li düzenleyiciler, Bitcoin ETF başvuruları artmaya devam ettikçe bu yöndeki baskının ve talebin güçlü olduğunu görecek. Ünlü stratejist, ABD’nin, birkaç ETF’i onaylamış olan Kanada’yı izleyebileceğini ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

McGlone, vadeli işlemlere dayalı bir ETF’in SEC için bir sıçrama tahtası olabileceğini belirtti. Analist, ETF’ler SEC için en iyi şey olamayabilir ama hiç yokan iyidir anlayışına hakim.

Daha önce bildirdiğimiz üzere, Bloomberg’den birkaç farklı isim de ETF onayının Kasım ayına kadar gelebileceğini ifade etmişti. Özellikle ETF stratejisti Eric Balchunas’un düşüncesi bu yönde.

McGlone Yükseliş Bekliyor

Popüler analist McGlone, her ne kadar Bitcoin düzeltme yapsa da fiyatının bu yıl sonunda 100.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyor. McGlone ayrıca, Ray Dalio’nun düzenleyicilerin Bitcoin’i öldürebileceği yönündeki açıklamlararına “bunu yapmanın tek yolunun interneti yasaklamak olduğunu” söyleyerek yanıt verdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x