Mike Novogratz: Bitcoin (BTC), Altını Geride Bırakacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Mike Novogratz: Bitcoin (BTC), Altını Geride Bırakacak

CNBC'ye konuşan Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, birkaç yıl için Bitcoin'in (BTC) piyasa değerinin altını geçeceğini öngördü:

novogratz

CNBC’ye konuşan Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, birkaç yıl için Bitcoin’in (BTC) piyasa değerinin altını geçeceğini öngördü:

“Bence benimsenme devam edecek ve giderek daha fazla altının yerini alacak. Şu anda altının piyasa değerinin %12’si konumunda. Birkaç yıl içerisinde bu oranın %100’e ulaşacağını düşünüyorum”

Bitcoin’in piyasa değeri 6 Ekim’de 1 trilyon doları tekrar aşmayı başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Novogratz, Ethereum’un (ETH) da Solana (SOL), Algorand (ALGO) gibi diğer varlıklarla rekabet etmek zorunda kalacağını söylüyor.

Bugün ayrıca yatırım şirketi Invesco, Galaxy Dihital ile ortaklaşa kripto temalı bir ETF piyasaya sürüldüğünü duyurdu. ETF, gelirlerini kripto ve blockchain ile ilgili işletmelerden elde eden şirketlerin hisse senetlerini takip ediyor.

Novogratz, SEC’in Bitcoin ve Ethereum ETF’lerini de onaylayacağına emin. Ancak bunun ne zaman gerçekleşeceğine dair kesin bir görüş paylaşmadı:

“Sonunda olacağını düşünüyorum. Hem Bitcoin hem de Ethereum ETF’ine sahip olacağız. Tam olarak ne zaman olduğundan emin değilim”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x