Yükleniyor...

Mike Novogratz, Ripple-SEC Davasının XRP Fiyatını Etkilemediğini İddia Etti

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, SEC'in XRP'nin fiyat hareketini bastırmayı başaramadığına inanıyor ancak bazı topluluk üyeleri aynı fikirde değil.

novogratz 1

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, SEC’in XRP’nin fiyat hareketini bastırmayı başaramadığına inanıyor ancak bazı topluluk üyeleri aynı fikirde değil.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, yakın tarihli bir tweet’te XRP performansı hakkında bazı gözlemlerini paylaştı ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple’a dava açmasından bu yana fiyatını üç katına çıkmayı başardığına işaret etti.

Bilindiği üzere XRP, borsalardan gelen bir dizi alım satımları askıya alma duyurusu nedeniyle SEC davasının ardından başlangıçta %60’ın üzerinde değer kaybederken, Ripple mücadele etmeye devam edince hızla toparlanmayı başardı.


XRP topluluğu SEC davası devam ederken bir köşede kalmadı ve son zamanlarda küçük bir galibiyet aldı. Ancak, üçüncü taraf sanıklar olarak dava sürecine doğrudan katılamayacaklar.

İlk düşüşten toparlanmasına ve yükselmesine rağmen, XRP 7 Ocak’taki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %67’nin üzerinde düşük seviyede bulunuyor. Bazı topluluk üyeleri, fiyat hareketinin aşağıdakiler tarafından bastırıldığına inanıyor.

Nisan ayında Novogratz, tartışmalı tokenin sadece bir ayda dört kat fiyat artışına tanık olmasının ardından XRP rallisinin kendisine pek bir anlam ifade etmediğini söylemişti. Topluluğun saldırılarına maruz kaldıktan sonra Novogratz, XRP Ordusunu çılgın komplo teorisyenleriyle karşılaştırdı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x