Yükleniyor...

Mobox Nedir? MBOX Coin Nasıl Alınır?

Mobox, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan bir platformdur.

Mobox nedir MBOX coin

Mobox, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan bir platformdur. Oyun severlerin dikkatini çeken Mobox nedir? MBOX coin nasıl alınır? Merak edilen soruların yanıtları…

Mobox Nedir, Nasıl Çalışır?

Mobox, blockchain tabanlı bir oyna-kazan platformudur. Ücretsiz oyun konsepti ile, oyundan kazanma potansiyelini teşvik etmek için tasarlanmıştır. 2021 yılında oluşturulan Mobox, blokzinciri oyunları ve platformları arasında NFT birlikte çalışabilirlik çağını başlatarak her bir metaverse’ü NFT’ler aracılığıyla bağlamayı amaçlamıştır. Ayrıca Mobox, Blockchain oyun başlıklarına ait NFT’lerin faydasını geliştirmek ve çeşitli çabalarla ek fayda sağlamayı hedeflemektedir. Mobox, benzersiz, oynaması ücretsiz, topluluk odaklı bir “GameFi” platformu oluşturmak için merkezi olmayan finans (DeFi) ile oyun teorisi mekaniğini birleştiren, oynayarak kazanılan (P2E) bir blockchain oyun platformudur.

Ayrıca Mobox, yerel MBOX coin ve MBOX sahiplerinin platformun parametrelerinde değişiklik yapmak için teklifler üzerinde oy kullanabilecekleri, merkezi olmayan bir otonom organizasyon (DAO) tarafından yönetilmektedir. Mobox, oyuncuların oyun boyunca görevleri tamamlayarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan, zengin bir ekonomiye sahip bir oyun havuzu oluşturmuştur. Mobox’ta oyuncuların ödülleri biriktirme hızlarını belirleyen bir “hash gücü” puanı bulunur.

Oyuncular, belirli niteliklere sahip belirli MOMO NFT gruplarını tutarak kazançlarını optimize etmek için hash güçlerini artırabilir. Ayrıca, daha yüksek hash oranları, daha yüksek seviyeli savaşların, ekipmanların ve oyunların kilidini açmaktadır. Ayrıca Mobox kripto oyun ekosistemi, oyuncuları katılımları ve becerileri için ödüllendiren merkezi olmayan bir kazan-kazan platformudur. Getiri çiftçiliği, NFT oluşturma, çeşitli gelir akışları ve oyun seçenekleriyle Mobox, Binance Smart Chain (BSC) ekosistemindeki en iyi performans gösteren kripto oyun projelerinden biridir.

MBOX coin nedir

MBOX Coin Nedir?

Mobox ekosisteminin kripto para birimi MBOX coin’dir. MBOX, Binance Smart Chain üzerinde BEP-20 akıllı kontratı ile oluşturulmuş bir yönetişim token’ıdır. MBOX, oyunlaştırılmış ödül mekanizmalarının önemli bir parçasıdır ve platform genelinde ekonomik bir teşvik görevi görmektedir.. Ayrıca, protokol yönetişiminde MBOX kullanılmaktadır. Bu sebeple, MBOX stake eden kullanıcılar, hangi yeni oyunların entegre edilmesi gerektiğine ve ekosistemin nasıl gelişmesi gerektiğine karar vermek için teklif sunabilmekte ve oy kullanabilmektedir.

Ek olarak, MBOX stake eden oyuncular, yönetişimde kullanılmak üzere ve MOMO çiftçi etkinlikleri için bir bilet olarak MBOX kazanabilir. Kullanıcılar MBOX ile oyun içi öğeler, ek savaş süresi, daha hızlı varlık yükseltmeleri satın alabilir ve oyun içi ödüller için çekilişlere katılabilir. Bu sayede kullanıcılar, daha yüksek kaliteli öğelere ve kaynaklara erişerek oyunlarda daha hızlı ilerleyebilmektedir.

MBOX Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Mobox platformunun yerel kripto para birimi MBOX coin, birçok kripto para borsasında listenmektedir. Bunlara örnek olarak; Binance, KuCoin, PancakeSwap (V2), Huobi, Gate.i.o, Bitget, Binance TR, LBank, MEXC, CoinEx, Bitrue gibi platformlar verilebilir.

MBOX satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle bu platformlardan birine üye olmalı ve hesap açmalıdır. Üyelik işlemlerinin ardından kimlik doğrulanmalıdır. Hesaba bakiye yüklenmesinin ardından alım satım sayfası açılır ve istenilen miktarda MBOX coin satın alınabilir. Satın alınan MBOX coin’ler, işlemlerde kullanılabilir ya da daha sonra kullanılmak üzere güvenli cüzdanlarda saklanabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner